دوچرخه سواری

بنیاسا بیچ این وان ؛هتلی ارزان و مناسب در بالی، عکس

هتل بنیاسا بیچ این وان بالی از هتل های 2 ستاره شهر بالی است. این هتل مناسب کسانی است که قصد انجام سفری ارزان قیمت به شهر بالی دارند.

28 اسفند 1399

خبرنگاران افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 42 پروژه شهری قم همزمان با دهه فجر

قم - خبرنگاران - شهردار قم گفت: چهارمین مرحله افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهری در سال 1399 شامل 42 پروژه عمرانی، خدماتی، حمل ونقل، فضای سبز، بافت تاریخی و تفریحی با اشتغال برای بیش از یک هزار تن در ایام دهه مبارک فجر انجام می شود. ...

14 اسفند 1399

دست خالی شهرداری تهران در هفته کتاب

شهرداری تهران به مناسبت هفته کتاب مراسمی را با حضور حناچی، مسجد جامعی و تنی چند از مدیران شهری برگزار کرد. در این مراسم از کتاب هایی که عمدتا سال های گذشته منتشر شده بودند، رونمایی شد.

5 دی 1399

لیزرتراپی؛ درمان مکمل استئوارتریت زانو

استئوارتریت یکی از شایع ترین بیماری های پیش رونده است و تا جایی که غضروف ممکن است از بین برود، ادامه خواهد داشت. در تمام مفاصل بدن امکان بروز این بیماری وجود دارد که از میان آنها مفصل زانو یکی از شایع ترین مفاصل درگیر است. آشکارترین علامت این بیماری احساس...

18 تیر 1399

فواید پیاده روی بر سلامت جسم و روح

پیاده روی مزایای زیادی دارد و ورزشی بسیار ساده و کم هزینه به شمار می رود که با انجام آن به طور مرتب می توانید سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. در این مطلب فواید پیاده روی را به طور خلاصه به شما خواهیم گفت.

12 فروردین 1399

گسترش حاشیه نشینی و ضرورت فراوری خانه های 50 متری

کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در یادداشتی در روزنامه خبرنگاران در مورد طرح خانه های کوچک اندازه، نوشت:

22 اسفند 1398

آشنایی با بهترین و بدترین زمان برای سفر به ژاپن

کشور ژاپن یکی از زیباترین و پر منظره ترین کشورهای دنیا بوده و دارای چهار فصل مجزا است. در بهار، شکوفه های گیلاس خودنمایی می نمایند؛ در تابستان، فستیوال های مختلف برگزار می شوند؛ در پاییز، برگریزان باشکوه پاییزی جلوه نمایی می نماید و در زمستان، پودر سفید...

9 اسفند 1398

21 مورد از زیباترین جزایر تایلند را بشناسید

تایلند سرزمین جزیره های زیبا و رویایی است. جزیره هایی که مناظر رویایی و زیبای آن، زینت بخش هر کتاب، وب سایت و پوستر توریستی است.

17 بهمن 1398

دستیارهای صوتی به دوچرخه ها رسید

پس از تجهیز ابزار و گجتهای مختلف هوشمند به دستیارهای صوتی حالا نوبت به دوچرخه های هوشمندی رسیده که می توانند با دستورات صوتی کارهای موردنظر کاربرانشان را انجام دهند.

3 خرداد 1398

رکاب طلایی از کار افتاد

قهرمان دو دوره دوچرخه سواری المپیک به دلیل تصادف با یک رکابزن دیگر قادر به راه رفتن نخواهد بود.

19 آذر 1397