رکاب طلایی از کار افتاد

قهرمان دو دوره دوچرخه سواری المپیک به دلیل تصادف با یک رکابزن دیگر قادر به راه رفتن نخواهد بود.

رکاب طلایی از کار افتاد

به گزارش خبرنگاران ، سرنوشت برای کریستینا ووگل قهرمان دو دوره دوچرخه سواری المپیک بازی غم انگیزی رقم زده، چرا به دلیل تصادف با یک رکابزن دیگر قادر به راه رفتن نخواهد بود. کریستینا ووگل آلمانی که قهرمان دو دوره المپیک است، در حین تمرین تصادف وحشتناکی داشت و و از ناحیه ستون فقرات آسیب جدی دید؛ به طوری که این ورزشکار دیگر نمی تواند بر روی پاهای خود راه برود.

ووگل که در دوچرخه سواری پیست، مدال طلای ماده تیم اسپرینت المپیک لندن و طلای ماده اسپرینت المپیک ریو را دارد، در ماه ژوئن در حالی که مشغول تمرین بود، با سرعت 38 مایل بر ساعت با دوچرخه سوار دیگر برخورد کرد.

این رکابزن چندین عمل جراحی انجام داده است اما شانس کمی برای بهبودی دارد. پس از این حادثه، مکس لوی، همکار ووگل 50 هزار یورو برای او و خانواده اش جمع آوری کرد که البته بعدا این مبلغ به 120 هزار یورو افزایش پیدا کرد و به خانواده ووگل تحویل داده شد.

این رکابزن قرار است روز چهارشنبه نشستی خبری برگزار کند و بعد از این حادثه قرار است برای اولین بار در انظار ظاهر گردد. ووگل در مورد نشست خبری خود گفت: می خواهم به مردم بگویم خوبم و هنوز همان شخص دیوانه ای هستم که می خواهم منبع انگیزه برای دیگران باشم.

12

منبع: ایران ورزشی

به "رکاب طلایی از کار افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکاب طلایی از کار افتاد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید