اخبار و رویدادها

چه خبر از سود سهام عدالت؟

به گزارش خبرنگاران، با وجود اینکه در آخرین ماه سال به سر میبریم و به روزهای پایانی سال 1399 نزدیک می شویم، هنوز هیچ مسئولی به طور شفاف درمورد زمان و میزان سود سال 1398 سهام عدالت اظهار نظر نکرده است. البته زمان واریز سود سهام عدالت سال 1398 بستگی به فعالیت شرکت...

26 فروردین 1400

اصفهان بیشترین سهمیه را در فدراسیون بدمینتون دارد

خبرنگاران/اصفهان نایب رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: نمایندگان اصفهان در تمام کمیته های فدراسیون دارای نماینده هستند که از این حیث بیشترین سهمیه را در بین استان ها دارند.

25 فروردین 1400

خبرنگاران 612 تن گوشت مرغ در خراسان شمالی آماده توزیع شد

بجنورد- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : برای تنظیم بازار 612 تن مرغ گرم و منجمد آماده توزیع در فروشگاه های مواد پروتئینی این استان شده است.

25 فروردین 1400

کره شمالی: دولت بایدن یک گام اشتباه برداشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کره شمالی روز آدینه خاطرنشان کرد که یک نوع جدید از موشک بالستیک کوتاه برد را آزمایش نموده است.

24 فروردین 1400

رضا شکاری در آستانه انتقال به گل گهر خبرنگاران

در حالی که به نظر می رسید بر اساس توافقات اجرا شده رضا شکاری تا خاتمه فصل به تراکتور برمیگردد، اما گویا این بازیکن در آستانه انتقال به گل گهر است.

24 فروردین 1400

خانواده مربی استقلال هم قرنطینه شدند خبرنگاران

بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های استقلال به همراه خانواده اش به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

23 فروردین 1400

اخبار تیم استقلال، ساعت و مکان تمرین امروز استقلال خبرنگاران

تمرین امروز استقلال ساعت 14 در استادیوم نفت تهرانسر برگزار خواهد شد.

22 فروردین 1400

آنالیز تاثیر تحقیق و تفحص از بورس، بورس گرفتار مسائل سیاسی شده

به گزارش خبرنگاران، طرح تحقیق و تفحص 50 نماینده از بورس در هفت محور در کمیسیون مالی مجلس تصویب شد. در این طرح مسائلی مانند رشد حبابی شاخص، علت تشویق روحانی به حضور مردم در بورس بدون آموزش، گران فروشی سهام، فروش سهام کاغذی، سرنوشت پول های مردم و رانت حاصله...

21 فروردین 1400

آخرین شرایط ساخت فصل جدید دورهمی

مهران مدیری در تدارک ساخت فصل پنجم مجموعه دورهمی با ساختار جدید و متفاوت است.

21 فروردین 1400

خبرنگاران بلای گردشگری ناهمسو بر سر پناهگاه حیات وحش یخاب اصفهان

اصفهان- خبرنگاران- ریگ بلند، نوار مرزی میان کویر مرنجاب و پناهگاه حیات وحش یخاب است، جایی که درست بساط آفرودسواری مهیا می گردد و حضور آفرودسواران هربار جان زیستمندان یخاب را به مخاطره می اندازند که باید برای برطرف این چالش گردشگری غیر همسو با طبیعت تدابیری...

20 فروردین 1400

اشتباهات بایدن در عرصه سیاست خارجی آمریکا

جیمز کارافانو*، عضو ارشد بنیاد هریتیج در گزارشی برای اندیشکده نشنال اینترست، ماهیتِ سیاست خارجی دولت جو بایدن را هدف قراد داده و تاکید نموده که دولت وی تا به امروز، عملکرد مناسبی در عرصه سیاست خارجی آمریکا نداشته و به نوعی، آمریکا را در این زمینه به...

20 فروردین 1400

طرح شکایت علیه ترامپ و جولیانی به دلیل تحریک شورش در کنگره

یکی از دموکرات های کنگره با طرح شکایتی دونالد ترامپ، وکیل شخصی او و دو گروه راستگرا را به توطئه برای تحریک شورش مرگبار ماه گذشته به کنگره آمریکا متهم کرد.

20 فروردین 1400

عملیات یمنی ها به غرب مأرب رسید ، صرواح به زودی آزاد می گردد خبرنگاران

با وجود ارسال گسترده تجهیزات و نیرو توسط ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی به مأرب، ارتش و کمیته های مردمی یمن در آستانه آزادی منطقه راهبردی صرواح قرار دارند.

19 فروردین 1400

نوروز 1400: از محکومان قضاوت آیندگان نباشیم

یک سال دیگر در حال تمام شدن است. به 100 سال پیش فکر می کنم سال 1299 که پر بود از قحطی و بیماری. بعد به یکصد سال آینده فکر می کنم به آن جوانی که در نوروز 1500 فکر می کند به یکصد سال قبل ترش و از خودم می پرسم او ما و زمانه ما را چگونه خواهد دید!؟

19 فروردین 1400

نخستین سفر یک مقام بلندپایه عربی به لیبی

رئیس جمهور تونس برای گفت وگو با مقامات بلندپایه لیبی امروز به این کشور سفر می نماید.

18 فروردین 1400

هرآنچه که قبل از خرید در و پنجره باید بدانید!

در و پنجره بخشی از ساختمان است که شاید آنچنان توجهی به آن نشود اما می تواند دلیل بسیاری از اتفاقات خوب یا حتی بد باشد.

18 فروردین 1400

بوی بد بهار ، نارضایتی چندساله مردم از آلاینده های شهرک صنعتی بهاران خبرنگاران

مسائل زیست محیطی ناشی از آلاینده های شهرک صنعتی بهاران در استان همدان بیشتر از دو سال است که سلامتی ساکنین بهار را به خطر انداخته و با وجود پیگیری ها این مسائل همچنان باقی است.

17 فروردین 1400

فعالان بخش خصوصی در اصلاح قانون مالکیت فکری مشارکت نمایند

موانع موجود در راستا ثبت برند، مالکیت فکری و برندسازی از جمله مشکلاتی بود که در نشست کمیسیون کشاورزی اتاق ایران با معاون حقوقی مالکیت فکری وزارت دادگستری و هیات رئیسه اتحادیه صادرکنندگان گیاهان دار یی، فرآورده های غذایی و زعفران ایران موردتوجه نهاده...

17 فروردین 1400

عملیات ارتش ترکیه در شمال عراق با قدرت بیشتری ادامه می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه در صحبت های امروز خود گفت: عملیات ارتش ترکیه علیه گروه های تروریستی در شمال عراق با قدرت بیشتری ادامه می یابد.

16 فروردین 1400

درخواست عجیب ستاره ملی برای حضور در برنامه تلویزیونی

اسطوره فوتبال در ماه های گذشته خیلی کم مصاحبه نموده و به طور کلی خیلی اهل مصاحبه نیست اما به هر حال به دعوت یک شبکه اینترنتی پاسخ مثبت داد و شنیده می گردد در قبال دریافت 200 میلیون تومان حاضر به انجام مصاحبه ای حدود یک ساعتی شده است.

16 فروردین 1400
تعداد: (1356)