نمایندگان چه سوالاتی از وزیر صمت داشتند؟

به گزارش لوکو، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از طرح سوالات نمایندگان از وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.

نمایندگان چه سوالاتی از وزیر صمت داشتند؟

به گزارش ایسنا، حجت الله فیروزی با اشاره به جلسه امروز(دوشنبه) کمیسیون صنایع با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت و معاونان وی گفت: دستور کار نخست کمیسیون آنالیز تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود که پس از توضیحات وزیر صمت مقرر شد کمیسیون صنایع درباره این موضوع تصمیم گیری نموده و گزارش مربوطه را به صحن علنی ارجاع کند، در صورت تصویب در صحن علنی، فرآیند تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان شروع می گردد.

وی اضافه کرد: دومین دستورکار کمیسیون صنایع، آنالیز سوالات نمایندگان از وزیر صمت بود، مسائل حوزه فولاد در بیجار محور سوال آقای زندیان بود که پس از توضیحات وزیر، نماینده سوال کننده یک ماه برای برطرف مسائل مذکور به آقای رزم حسینی فرصت داد.

همچنین سوال کریمی قدوسی درباره افزایش قیمت فولاد و سیمان بود که نماینده مردم مشهد و کلات از پاسخ های وزیر صمت قانع نشد در نتیجه سوال به صحن علنی ارجاع می گردد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به طرح سوال زهره سادات لاجوردی درباره رسوب کالاها در بنادر و گمرکات نیز اضافه کرد: نماینده مردم تهران از توضیحات آقای رزم حسینی قانع شد. همچنین سوال آقای میرتاج الدینی در موضوع معدن بود که پس از توضیحات وزیر، نماینده مردم تبریز به آقای رزم حسینی برای برطرف مسائل فرصت داد.

فیروزی با اشاره به طرح سوال حسینعلی حاجی دلیگانی نیز گفت: واردات کالاهای غیرضروری مانند خلال دندان و... محور سوال نماینده شاهین شهر بود که به وزیر صمت برای ارائه گزارشات مربوط مهلت داده شد.

وی همچنین از آنالیز بودجه صنایع دفاعی در سال 1400 در جلسه امروز کمیسیون متبوعش اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1361

به "نمایندگان چه سوالاتی از وزیر صمت داشتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان چه سوالاتی از وزیر صمت داشتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید