از اندونزی، اجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم، جو مسابقه من را گرفت

پارادوومیدانی کار مدال آور ایران انتظار داشت که در بازی های پاراآسیایی 2018 مدالی بهتر از برنز کسب کند.

از اندونزی، اجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم، جو مسابقه من را گرفت

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، احمد اجاقلو پس از دستیابی به مدال برنز دوی 200 متر کلاس T45، 46، 47 بازی های پاراآسیایی 2018 ضمن بیان این مطلب گفت: این برای دومین بار است که حضور در بازی های پاراآسیایی را تجربه می کنم. در دوره گذشته چهارم شده بودم، اما این بار به مدال برنز رسیدم.

وی در ادامه اضافه کرد: انتظار داشتم در این دوره عنوان و مدال بهتری کسب کنم، اما متأسفانه نشد. جو مسابقات خیلی سنگین بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید عمل کنم. متأسفانه کار از دستم خارج شد.

پارادوومیدانی کار مدال آور ایران در پاسخ به این پرسش که چرا نتوانست عملکردی در خور انتظار خود داشته باشد، گفت: من ورزشکار کم تجربه ای نیستم، اما متأسفانه میدان بین المللی کم دیده ام. ورزشکار باید آنقدر در مسابقات بین المللی شرکت کند که در زمان مسابقات رسمی مسئله ای نداشته باشد. امروز متأسفانه جو مسابقه من را گرفت.

اجاقلو در مقایسه بازی های پاراآسیایی اینچئون و جاکارتا نیز گفت: بازی های اینچئون در سطح کیفی خیلی خوبی برگزار گردید و اصلاً قابل مقایسه با این دوره از بازی ها نبود.

وی در پایان توضیح داد: من با رقیب چینی ام چند بار مسابقه داده بودم و می توانستم او را بگیرم. من در تمرینات رکوردهای بهتری را ثبت نموده بودم، اما امروز نتوانستم و نشد که به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، اجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم، جو مسابقه من را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، اجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم، جو مسابقه من را گرفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید