پیغام روسیه به ایران درباره کاهش سطح آب دریای خزر

به گزارش لوکو، معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست از پیغام روسیه برای همکاری با ایران در زمینه مسائل حوزه دریای خزر اطلاع داد.

پیغام روسیه به ایران درباره کاهش سطح آب دریای خزر

به گزارش خبرنگاران، مجتبی ذوالجودی معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست امروز 30 مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان اظهار کرد: در سازمان محیط زیست آمده ایم که راه حل مشخص کنیم و قصدمان همراهی با توسعه همه جانبه کشور است.

  • پیغامدهای هولناک کاهش تراز آب خزر ؛ شدیدترین پیغامدها متوجه کدام کشور است؟ | افزایش 4 درصدی تبخیر از سطح خزر ؛ افزایش یک درجه ای دمای آب

وی با بیان اینکه کوشش بر این است همراه با برنامه های دولت و سیاست های نظام پیش برویم، اضافه نمود: در موضوع توسعه مکران یکسری مسائل محیط زیستی وجود داشت که همراه شدیم و برای برطرف مسائل راه حل دادیم.

ذوالجودی بیان نمود: در سازمان محیط زیست تقریبا همراه هستیم و مطمئنم در استان کرمان نیز با حمایت مسئولان و تدبیر مدیر تازه، مسائل حوزه محیط زیست و فراوری را بهتر از قبل دنبال کنیم.

معاون سازمان محیط زیست کشور با اشاره به سخنان اخیر رئیس این سازمان درباره دریای خزر گفت: روسیه پیغام داده که آماده همکاری بیشتر با ایران در زمینه مسائل این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: در کنار کارهای حوزه محیط زیست، در دیپلماسی نیز پیروز بوده ایم و معتقدیم خیلی از مسائل محیط زیست را می توانیم به وسیله تعامل با دیگر کشورها و همکاری کشورهای همسایه حل کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1402 بروزرسانی: 31 مرداد 1402 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2239

به "پیغام روسیه به ایران درباره کاهش سطح آب دریای خزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام روسیه به ایران درباره کاهش سطح آب دریای خزر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید