پیغام رئیس رسانه ملی به مناسبت 81 سالگی رادیو در ایران

به گزارش لوکو، رئیس رسانه ملی با انتشار پیامی هشتادویکمین سالگرد تاسیس رادیو در کشور را به همکاران پرتلاش معاونت صدا تبریک گفت.

پیغام رئیس رسانه ملی به مناسبت 81 سالگی رادیو در ایران

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی رسانه ملی، متن این پیغام به توضیح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران عظیموار و فرهیخته معاونت صدای رسانه ملی

چهارم اردیبهشت، لحظه طنین انداز شدن نوای رادیو در ایران است. رسانه ای گرم و مانا که راز ماندگاری اش را باید در سادگی، فراگیری و سرعت انتقال پیغام و خیال انگیزی آن جست.

فناوری های نوین رسانه امروز، فرصت های افزون تری را برای رسانه های شنیداری فراهم آورده است؛ به گونه ای که نه تنها از اهمیت رادیو کاسته نشده، بلکه این رسانه را با ابتکارها و نوآوری های جدیدی روبه رو ساخته است.

امروز رادیو در آوردگاه خطیر رقابت با رسانه های گوناگون، به مدد ابزارهایی چون ذائقه سنجی مخاطب و ایجاد رادیوهای فصلی و تخصصی، قدرت سازگاری اش را تعالی بخشیده و از آزمون پیچیده رقابت با سایر رسانه ها، سربلند و پیروز بیرون آمده است.

اکنون که 81 سال از شروع به کار این رسانه پویا در کشور ما می گذرد، شبکه های رادیویی متعدد سازمان صداوسیما با بهره گیری از ظرفیت های بی بدیل و روحیه متعهدانه و جهادی اهالی هنرمند خود، همچنان بالنده در راستا گسترش دین، اخلاق، امید و آگاهی و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه، پیشرو بوده و با تنوع بخشی به برنامه ها با لحاظ سلایق، فرهنگ ها و رنگین کمان اقوام مختلف، اثرگذارتر از گذشته گام برمی دارند.

بی تردید، دستیابی به این اهداف والا، جز با همت و کوشش بی دریغ و بیان هنرمندانه و مسئولان اهالی فرهیخته رادیو، میسور نبوده و نیست.

بیش از یک سال است که خانواده عظیم و باغیرت رسانه ملی در مقابله با کرونا در کنار هم و برای مردم هم آگاهی بخش و هم آرامش دهنده به افکار عمومی هستند و همکاران عزیزم در رادیو پیش قراولان این عرصه سخت بوده، هستند و خواهند بود و جا دارد از زحمات طاقت فرسای آن ها قدردانی کنم.

در ایام پربرکت ماه میهمانی خدا، رحمت الهی و سربلندی و سعادت روزافزون برای همه همکاران خدوم و کوششگر خود در صدای جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.

علی عسکری

رئیس رسانه ملی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1566

به "پیغام رئیس رسانه ملی به مناسبت 81 سالگی رادیو در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام رئیس رسانه ملی به مناسبت 81 سالگی رادیو در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید