پارک ها و بوستان های شهرکرد تعطیل شد

به گزارش لوکو، سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، بیش از 50 پارک و بوستان در مرکز چهارمحال و بختیاری تعطیل شده است.

پارک ها و بوستان های شهرکرد تعطیل شد

به گزارش لوکو آنلاین به نقل از ایرنا، محمدرضا امیدی، سرپرست شهرداری شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: برای مقابله با ویروس کرونا، ورود خودروهای غیربومی به مرکز چهارمحال و بختیاری ممنوع است از این رو هیچ ترددی در بوستان های شهرکرد انجام نمی شود.

وی اضافه کرد: براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در شهرداری شهرکرد، تمامی خدمات رفاهی به شهروندان و مسافران در بوستان ها و مکان های شهری ممنوع است و از هر گونه اسکان در این محل ها جلوگیری می شود.

امیدی شرح داد: برپایی چادر، گردهمایی های نوروزی و هرگونه اسکان در سطح شهرکرد تا اطلاع بعدی ممنوع است.

سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به نزدیک شدن به سیزده بدر، حضور و تجمع شهروندان در بوستان های مرکز چهارمحال و بختیاری ممنوع است.

امیدی تاکید کرد: به منظور ایجاد نظم و انضباط شهری، گروه های گشت زنی از سوی واحد پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری شهرکرد در سطح شهر مستقر شده و به صورت شبانه روزی فعال است.

ویروس کرونا که کووید 19 نام دارد اکنون به بسیاری از کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را بر آن داشت تا در مورد بهداشت جهانی؛ شرایط فوق العاده اعلام کند.

شست وشوی دست ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی و خودداری از دست دادن های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می کنند.

شهرکرد به عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری، 200 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 876

به "پارک ها و بوستان های شهرکرد تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ها و بوستان های شهرکرد تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید