تور نوروزی ارزان آمریکا: درخواست 10 سناتور آمریکایی از بایدن برای تحریم های نفتی ایران

به گزارش لوکو، ایسنا نوشت: در ادامه رویکرد خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشورمان، تعدادی از سناتورهای آمریکا از رئیس جمهور کشورشان خواستند تا درخصوص اجرای تحریم های نفتی ایران سخت گیری بیشتری اعمال کند.

تور نوروزی ارزان آمریکا: درخواست 10 سناتور آمریکایی از بایدن برای تحریم های نفتی ایران

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور نوروزی ارزان آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

گروهی از سناتورهای آمریکایی در نامه ای خطاب به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از افزایش صادرات نفتی ایران، خواهان اجرای سخت گیرانه تر تحریم های نفتی علیه این کشور، اقدامات تنبیهی علیه نفت کش های رو به افزایش حامل نفت ایران و خریداران این محموله ها شدند.

این نامه به امضای 10 عضو مجلس سنای آمریکا، ازجمله تام کاتن سناتور جمهوری خواه رسیده و در آن آمده است: مالکان کشتی ها و مشتریان نفت ایران در چین با این ذهنیت که دولت بایدن برای مجازات آنها بسیار ضعیف و مردد است، برای معاملات نفتی با تهران زیر بار ریسک بیشتری می فرایند.

آنها در ادامه با تاکید بر این ادعا که بایدن تا به امروز هیچ اقدامی علیه افزایش زیاد صادرات نفت ایران نکرده است آورده اند: عدم تمایل رئیس جمهور برای به کارگیری اقدامی علیه افزایش صادرات نفت ایران به این علت که می تواند به مذاکرات وین آسیب بزند، بدون تردید موجب تقویت این مجرمان (خریداران نفت ایران) شده است.

این سناتورها بعلاوه هشدار داده اند که افزایش صادرات نفت ایران اهرم های فشار آمریکا در مذاکرات هسته ای در وین را تضعیف می نماید.

این 10 سناتور در ادامه بر لزوم به کارگیری اقدامات تنبیهی و تحریم علیه شرکت های خریدار نفت ایران و به علاوه علیه نفت کش های حامل نفت ایران با پرچم خارجی تاکید و خاطر نشان کردند که رئیس جمهور نباید قانون تحریم های نفتی ایران را که مورد تائید هر دوخزب جمهوری خواه و دموکرات است، نقض کند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1906

به "تور نوروزی ارزان آمریکا: درخواست 10 سناتور آمریکایی از بایدن برای تحریم های نفتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور نوروزی ارزان آمریکا: درخواست 10 سناتور آمریکایی از بایدن برای تحریم های نفتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید