دبیر خطاب به کشتی گیران: هر گلایه ای دارید به وزیر بگویید، محمدی: باشد برای بعد از جهانی

رییس فدراسیون کشتی تاکید کرد: کار بسیار سختی در رقابت های جهانی قزاقستان در پیش داریم.

دبیر خطاب به کشتی گیران: هر گلایه ای دارید به وزیر بگویید، محمدی: باشد برای بعد از جهانی

به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر در ابتدای دیدار وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم های ملی کشتی،با خوش آمدگویی به مهمانان، خطاب به وزیر ورزش گفت: می دانم از قدیم و از المپیک 1948 لندن کشتی را دنبال و همیشه از آن نیز حمایت کرده اید و کشتی برای شما از اهمیت برخوردار است.

وی با اشاره به شرایط تیم های اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی جهان گفت: ما در کشتی فرنگی در 6 وزن از ورزشکاران 20 یا 21 ساله استفاده می کنیم که جرات زیادی می خواهد اما محمد بنا شهامت کرد و این کار را انجام داد.امیدوارم نتیجه مطلوب بدست بیاید و بتوانیم سهمیه های المپیک را کسب کنیم.

رییس فدراسیون کشتی اضافه کرد: تیم یازدهم جهان را بنا تحویل گرفته است و کار بسیار سختی در پیش داریم. همه مدال داران ما مثل برادران خادم، جدیدی، یزدانی و ... در 20 یا 21 سالگی مدال جهانی گرفتند و امیدوارم این اتفاق امسال برای جوانان ما نیز رخ بدهد.

وی با اشاره به وضعیت تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرد: سه آزادکار ما که می توانستند در مسابقات جهانی به موفقیت برسند و کسب سهمیه المپیک کنند متاسفانه بدلیل ضرب خوردگی از تیم کنار رفتند. یکی حسین خانی در 74 کیلوگرم که به علت مصدومیت شدید حضور در تیم ملی را از دست داد. یکی رضا یزدانی که بدلیل مصدومیت فرصت حضور در مسابقات جهانی را از دست داد اما در این وزن جوان بسیار خوب و آینده دار به نام علی شعبانی جایگزینش شد. پرویز هادی هم در سنگین وزن که می توانست طلای جهان را بگیرد اما به اعتقاد من بدلیل ندانم کاری خودش مسابقات جهانی را از دست داد.

رییس فدراسیون کشتی اضافه کرد: فراموش نکنیم تیم آزاد دو سال گذشته در جهان عناوین نهم و ششم را بدست آورده و کار بسیار سختی داریم. همیشه رقابت های جهانی قبل المپیک بسیار سخت است و سطح بسیار بالایی دارد تا جایی که همیشه 90 درصد کسانی که در جهانی قبل المپیک مدال گرفتند در المپیک هم روی سکو رفته اند. زحمات زیادی کشیده شده و امیدوارم شاهد موفقیت کشتی گیرانمان باشیم.

در ادامه دبیر خطاب به کشتی گیران و مربیان گفت هر نقدی دارید بدون تعارف به من یا مسئولان بگویید و بعدا پیش من نیایید گلایه کنید که غلامرضا محمدی در پاسخ گفت حرف که زیاد است. انشاءالله بعد از جهانی.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 17 مهر 1398 شناسه مطلب: 328

به "دبیر خطاب به کشتی گیران: هر گلایه ای دارید به وزیر بگویید، محمدی: باشد برای بعد از جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر خطاب به کشتی گیران: هر گلایه ای دارید به وزیر بگویید، محمدی: باشد برای بعد از جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید