خبرنگاران پیوس: پرداخت پول برانکو و حفظ بازیکنان باید در اولویت باشد

به گزارش لوکو، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت نخست مدیران باشگاه باید پرداخت پول برانکو و حفظ بازیکنان باشد چرا که در غیر این صورت موفقیت های پرسپولیس ادامه پیدا نخواهد کرد.

خبرنگاران پیوس: پرداخت پول برانکو و حفظ بازیکنان باید در اولویت باشد

فرشاد پیوس روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به انتقاداتی که علیه مدیران پرسپولیس مطرح می شود، گفت: نباید اتفاقات خوب را نادیده گرفت چرا که مدیریت در جابجایی و جذب بازیکن عملکرد خوبی داشت. مدیریت 7 بازیکن گلچین لیگ ایران را جذب کرد و نمی شود در این زمینه به آنها خرده گرفت اما تیم به طور قطع به پشتیبانی نیاز دارد.

وی افزود: پرسپولیس همان تیمی است که بازیکنانش با مصدومیت هر سه روز یک بار و با وجود تمام مسائلی که وجود داشت در آسیا غیرت گذاشتند و قهرمانی غرب آسیا را کسب کردند آنها الان فینالیست لیگ قهرمانان هستند و باید بهترین پشتیبانی از آنها صورت گیرد نه اینکه بازیکنان و مربیان تیم دغدغه جزئی ترین مسائل را داشته باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازیکنان وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و جای هیچ گونه اعتراضی را نگذاشتند. مگر این وظیفه مدیریت نیست که از تیم پشتیبانی کند و دغدغه های بازیکنان را رفع کند؟ نمی شود که بازیکنان پرسپولیس که بهترین عملکرد را داشتند و بهترین نتایج را هم گرفتند و افتخارآفرینی کردند، دستمزد شان نسبت به سایر بازیکنان سایر تیم ها کمتر باشد. مدیریت باید منطقی برخورد کند.

پیوس افزود: باشگاه باید با بازیکنان جلسه بگذارد و هرچه سریعتر خواسته های آنها را رفع کند. پرسپولیس در حال حاضر در شرایطی واقع شده است که می توانند جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بالای سر ببرد اما تنها مسائلی که می تواند مقابل پرسپولیس در این راه بایستد همین اتفاقات حاشیه ای و دغدغه های بازیکنان است.

وی گفت: از طرفی پرداخت پول برانکو هم باعث نگرانی همه شده است. چرا این مشکل را یک بار برای همیشه حل نمی کنید؟ این وظیفه مدیریت است که در قبال مربی ای که قهرمانی های متعددی را کسب کرده مطالباتش را پرداخت کنند.

ملی پوش اسبق فوتبال ایران گفت: اولویت اول باید پرداخت پول برانکو و پس از آن حفظ بازیکنان باشد چرا که در غیر این صورت موفقیت های پرسپولیس ادامه پیدا نخواهد کرد. همه چیز تحت تاثیر اتفاقات حاشیه ای قرار می گیرد.

وی گفت: رسول پناه و مدیران باشگاه وظیفه دارند که امکانات را در حد بهترین تیم ایران و آسیا برای پرسپولیس تهیه کنند. مگر غیر این است که خود آقایان موفقیت پرسپولیس را در کارنامه شخصی خود می آورند پس باید مسائل را هم رفع کنند.

پیوس در مورد جدایی بازیکنانی مانند بشار رسن و شجاع خلیل زاده هم گفت: این 2 از بهترین های تیم هستند، چرا باید چنین بازیکنانی را به راحتی از دست بدهیم باید با آنها قرارداد طولانی مدت بسته شود تا اگر انتقالی هم صورت بگیرد باشگاه نفع ببرد اما این اتفاق را در پرسپولیس شاهد نیستیم و حتی پول بازیکنان را هم نمی دهیم تا آنها نیز بتوانند مانند دو بازیکن دیگر که اول فصل پرسپولیس را ترک کردم بروند.

وی گفت: کادر فنی الان باید تمام دغدغه و تمرکزش را روی بستن تیم برای لیگ پیشرو و فینال آسیا بگذارند نه این که مدام پیگیر رفع تنش ها باشد امیدوارم این مسائل حل شود تا دیگر موضوعی هواداران را نگران نکند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1214

به "خبرنگاران پیوس: پرداخت پول برانکو و حفظ بازیکنان باید در اولویت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیوس: پرداخت پول برانکو و حفظ بازیکنان باید در اولویت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید