حمله با چاقو به یک دختر دانشجو

به گزارش لوکو، مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تایید حادثه چاقوکشی در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بر ضرورت فعال تر شدن مجموعه های مشاوره در دانشگاه ها تاکید نمود.

حمله با چاقو به یک دختر دانشجو

به گزارش ایسنا، نورالدین سلطانیان اظهار کرد: متاسفانه حادثه چاقو زدن به یک دانشجو اتفاق افتاده و یک دانشجوی ترم 4 پرستاری در پی مشاجره، دختر همکلاسی خود را مورد اصابت چاقو قرار داده است.

وی اضافه کرد: دانشجوی ضارب دارای اختلال شخصیتی است و پیش از این نیز سابقه دو ترم تعلیق از دانشگاه را داشته است. این فرد به علت اختلالات بدبینی و پارانوئید به دانشجوی دختری که نماینده کلاس بوده شک داشته که این دانشجو تخلفات او را به کمیته انضباطی گزارش داده است.

سلطانیان در مورد شرایط دانشجوی دختر که مورد اصابت چاقو قرار گرفته است، شرح داد: اکنون شرایط این دانشجو در شرایط بدی نیست و تحت نظارت و کنترل پزشکان است، البته هنوز بستری و در بیمارستان تحت نظر و کنترل است.

مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ضرورت دارد به منظور پیشگیری از حادثه های اینچنینی، دانشجویان دارای اختلالات شخصیتی و سابقه تعلیق از دانشگاه شناسایی و بیشتر تحت نظارت باشند. ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان این موارد رصد و پیگیری می نماید.

سلطانیان ادامه داد: لازم است مجموعه های مشاوره ای در دانشگاه فعال تر شوند تا شاهد حوادثی از این دست نباشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2024

به "حمله با چاقو به یک دختر دانشجو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله با چاقو به یک دختر دانشجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید