توضیحات دادستان کردکوی درباره علت مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد

به گزارش لوکو، دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از معرفی خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی خبرداد و گفت: هرگونه اظهارنظر درباره علت و نحوه مرگ در این پرونده پس از آنالیز های فنی و نظر پزشکی قانونی امکان پذیر است.

توضیحات دادستان کردکوی درباره علت مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد

به گزارش ایرنا، هادی عزیز زاده اظهار کرد: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی رفتند.

وی با اشاره به زمان بر بودن آزمایش DNA، اضافه نمود: در نامه ای از پزشکی قانونی درخواست نموده ایم، در کوتاه ترین زمان جواب آزمایش DNA را برای رسیدگی سریع تر پرونده به دادستانی این شهرستان ارائه کند.

دادستان عزیززاده گفت: لباس های تن جسد، با نشانی های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس هایی که سها رضانژاد در آخریم فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می نماید، اما اظهارنظر قطعی درباره هویت جسد با آزمایش DNA امکان پذیر است.

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی با بیان این که فعلاً هیچ نظری درباره علت و نحوه مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد نمی توان گفت، گفت: هرگونه اظهارنظر درباره علت و زمان مرگ این جسد پس از آنالیز های بازپرس پرونده و نظریه پزشکی قانونی امکان پذیر است و هیچ برآورد پیش از نظریه پزشکی قانونی درست نیست.

جسد منتسب به سها رضانژاد صبح آدینه 17 مرداد در منطقه چکل سر جنگل شموشک شهرستان کردکوی پیدا شد. سها رضانژاد دختر 27 ساله طبیعت گردی است که مدتی پیش در ارتفاعات دنیا نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1120

به "توضیحات دادستان کردکوی درباره علت مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات دادستان کردکوی درباره علت مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید