بلوباکس، فضایی برای پس انداز بهتر پول

به گزارش لوکو، بلوباکس، سرویس نو بلوبانک است که این امکان را برای کاربران فراهم می نماید تا با ایجاد یک یا چند باکس، در کمترین زمان دریافتی های خود را مدیریت نمایند. این امکان در نسخه نو بلوبانک که به تازگی منتشر شده است در دسترس کاربران قرار گرفته است.

بلوباکس، فضایی برای پس انداز بهتر پول

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، ویژگی نو این نئوبانک که همچون یک صندوق برای نگهداری پول عمل می نماید، رونمایی شد. کاربران می توانند یک تا چند باکس را بر اساس احتیاج، بسازند و از حساب بلوبانک خود مبلغ دلخواه را وارد باکس نمایند و مطمئن باشند که در حین انجام تراکنش هایشان، حتی وقتی موجودی شان ناکافی است، مبلغ درون باکس دست نخورده باقی خواهد ماند.

نکته جالب توجه این است که این صندوق ها تنها و تنها از حساب بلوبانک کاربران قابلیت شارژ شدن دارند و افراد دیگر از دیگر حساب ها یا دیگر بانک ها قادر نیستند که باکس ها را شارژ نمایند. بعلاوه، برای خارج کردن موجودی از بلو باکس با استفاده از منوی برداشت، همه یا بخشی از موجودی فقط قابل انتقال به حساب اصلی بلوبانک است. این عملیات به صورت آنی و بدون کارمزد انجام می شود. موضوع دیگر در خصوص این سرویس این است که، اگر باکس بسته شود، موجودی آن به حساب بلوبانک کاربر برمی شود. لازم به ذکر است که باکس ها حتی با موجودی صفر هم پابرجا خواهند بود تا زمانی که کاربر خود اقدام به حذف باکس کند. لازم به ذکر است، از آنجا که موجودی بلوباکس جزئی از موجودی حساب کاربران است، همچون حساب اصلی به آن سود تعلق خواهد گرفت. مزیت داشتن چنین فضای مجزایی، نگهداری مبالغ مازاد، اقساط، پس انداز و… است که از هزینه های روزمره جدا شده و امکان خرج اشتباه را کم می نماید.

برای فعال کردن این سرویس نو ابتدا از به روز بودن اپلیکیشن بلوبانک مطمئن و سپس از قسمت داشبورد وارد منوی باکس شده و باکس مورد نظر خود را بسازید.چنانچه کاربری با وجود به روزرسانی همچنان منوی مورد را نظر را در اپلیکیشن خود نداشت کافی است چند روز منتظر بماند. این سرویس برای تمامی کاربران فعال شده است.

برای ایجاد بلوباکس احتیاجی به پرداخت هیچ هزینه یا کارمزدی نیست و بدیهی است که تنها احتیاج ضروری، داشتن حساب فعال در بلوبانک است. شما می توانید با یک حساب بلوبانک، تا 10 باکس بسازید و حساب خود را در 10 باکس متفاوت مدیریت کنید.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال 1398 فعالیت خود را با هدف جوابگویی به احتیاجهای بانکی هموطنان، به ویژه قشر جوان، آغاز کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی تماما آنلاین و به وسیله اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح نوی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد. بلوبانک که از ابتدا با استقبال خوبی رو به رو شده بود، حالا با بیش از یک میلیون کاربر از سراسر ایران، در کوشش است تا با خدمات تازه خود، جوابگوی احتیاجهای بیشتری از مشتریانش باشد.

منبع: شبکه چی
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2034

به "بلوباکس، فضایی برای پس انداز بهتر پول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلوباکس، فضایی برای پس انداز بهتر پول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید