واکنش پیروانی به حرکت جنجالی مدیرعامل استقلال

به گزارش لوکو، سرپرست پرسپولیس می گوید اقدام مدیرعامل استقلال در برداشتن بادگیر قرمز میکروفون یک خبرنگار، قشنگ نبود.

واکنش پیروانی به حرکت جنجالی مدیرعامل استقلال

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی بعد از پیروزی این تیم مقابل مس رفسنجان گفت: خدا را شکر مقابل تیم خوب مس بازی کردیم و سه امتیاز را گرفتیم و برای بازی بعد آماده می شویم.

او درباره اعتراض استقلال به زمان بازی های پرسپولیس که دیرتر از این تیم انجام می گردد گفت: ما راجع به تیم خودمان صحبت می کنیم. تمرکزمان روی خودمان است. سعی می کنیم کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم. ما اعتراضی به برنامه نداریم. یک هفته زودتر و یک هفته دیرتر بازی می کنیم. باید نسبت به تصمیم های موجود تمکین کنیم.

پیروانی درباره واکنش آجورلو به بادگیر قرمز میکروفن یک خبرنگار گفت: حرکت قشنگی نبود و به شخصه از سرکار خانمی که این اتفاق برای او رخ داد، عذرخواهی می کنم.

سرپرست پرسپولیس درباره بازی با صنعت نفت آبادان و اعتراض استقلالی ها به زمان این مسابقه گفت: فرقی ندارد. ما برای بردن به زمین می رویم. ما پرسپولیس هستیم.

پیروانی درباره افزایش حساسیت بازی ها و برگزاری داربی تهران تا چند هفته دیگر گفت: سعی می کنیم راجع به کسی صحبت نکنیم. هفته دیگر با تیم صنعت نفت آبادان بازی داریم.

او درباره اینکه ربیعی انتظار داشت پرسپولیس روی گل دومی که این تیم زد، جوانمردانه بازی کند گفت: تیم خوبی دارند و نظرشان را گفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1981

به "واکنش پیروانی به حرکت جنجالی مدیرعامل استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پیروانی به حرکت جنجالی مدیرعامل استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید