نحوه و جزئیات برطرف نقص کارت آزمون عملی مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش لوکو، متقاضیان آزمون عملی و تشریحی مقطع کارشناسی ارشد که در پرینت کارت شرکت در آزمون با مشکل روبرو شده اند و یا اشکالی در مندرجات کارت خود مشاهده می نمایند ضروری است امروز سه شنبه هشتم مهرماه از ساعت 8:30 الی 12و 14 الی 18 برای پیگیری به باجه برطرف نقص کارت به آدرس تهران،خیابان انقلاب، میدان فردوسی، به سمت میدان انقلاب، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره مراجعه نمایند.

نحوه و جزئیات برطرف نقص کارت آزمون عملی مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش خبرنگاران، سازمان سنجش آموزش کشور گفت پیرو انتشار اطلاعیه پیشین این سازمان در تاریخ 25 شهریور ماه در مورد اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های بورسیه، دارای شرایط خاص و همچنین برنامه زمانی برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کد رشته های ذی ربط، اکنون جزئیات به اطلاع متقاضیان هر یک از کد رشته های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364 آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 می رسد.

بر این اساس آزمون پروژه عملی کدرشته های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364 و پروژه عملی این کدرشته ها در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و آدینه مورخ 9، 10 و 11 مهر ماه منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از متقاضیان که براساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه) هستند و حداقل یکی از کدرشته محلهای رشته های تحصیلی پروژه دار را نیز انتخاب نموده اند (منحصراً دوره های روزانه و نوبت دوم(شبانه) و هزینه برگزاری آزمون تشریحی و یا عملی خود را هم زمان با تکمیل فرم انتخاب رشته پرداخت نموده اند، بر اساس جدولی که بر روی سایت سازمان سنجش در دسترس است، برگزار خواهد شد.

همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه هستند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت و ضروری است دو روز قبل از برگزاری آزمون پروژه مربوط، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون از روز گذشته (دوشنبه مورخ هفتم مهر) به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفته ست.

باتوجه نبود پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در آنالیز و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می­توانند به سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: https://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند.

پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری به وسیله پیغام کوتاه ارسال می­شود و متقاضیان می توانند به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: https://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین شرایط درخواست خود آگاه شوند.

همچنین متقاضیان درصورت لزوم می توانند سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن 42163-021 در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1187

به "نحوه و جزئیات برطرف نقص کارت آزمون عملی مقطع کارشناسی ارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه و جزئیات برطرف نقص کارت آزمون عملی مقطع کارشناسی ارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید