ناکامی سوپرجام را در لیگ و حذفی جبران می کنیم

به گزارش لوکو، تهران (پانا) - مهاجم پرسپولیس به طرفداران این تیم وعده داد که ناکامی در سوپر جام و شکست مقابل فولاد خوزستان جبران خواهد شد.

ناکامی سوپرجام را در لیگ و حذفی جبران می کنیم

مهدی عبدی تنها مهاجم پرسپولیس در روز بازی با فولاد بود که البته نتوانست کار خاصی رقم بزند و با وجود همه کوشش ها، در باز کردن دروازه حریف، ناکام ماند. حالا مهدی افسوس از دست رفتن این قهرمانی را می خورد:

چرا بعد از چند دوره کسب عنوان قهرمانی متوالی در سوپرجام این بار از رسیدن به قهرمانی باز ماندید؟

در نیمه اول، روی یک غافلگیری، گل بدی از فولاد دریافت کردیم. پس از آن، حملات پراکنده ای داشتیم که فایده ای نداشت. در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه تیم فولاد آوردیم و اجازه ندادیم حریف حتی یک موقعیت روی دروازه ما درست کند اما متأسفانه خودمان هم نتوانستیم از فرصت های گلزنی استفاده کنیم و در نهایت باختیم.

چرا خودت برترین فرصت گلزنی را از دست دادی؟

قصد بهانه گیری ندارم اما در آن صحنه، توپ یک لحظه پله شد و من هم نتوانستم با تسلط کامل ضربه بزنم اما باید از آن فرصت یک گل برای تیمم می ساختم. البته در آن لحظه ناکام بزرگ بودم و به همین علت از طرفداران تیم مان عذرخواهی می کنم. از همه خواهش می کنم عذرخواهی مرا بپذیرند. شک نکنید در لیگ و جام حذفی برای پرسپولیس گل می زنم تا این اتفاق را جبران کنم. سعی من این است که از کمترین فرصت، برترین بهره را برای گلزنی ببرم.

اولین جام این فصل که از دست تان پرید، با شرایطی که در حال حاضر دارید، برنامه تان برای تورنمنت های بعدی چیست؟

درست است که قهرمانی سوپرجام را از دست دادیم اما دیگر قرار نیست جامی از دست مان برود. از قول من بنویسید با کسب قهرمانی در لیگ و جام حذفی، باخت مان را در سوپرجام جبران می کنیم.

پس ناراحتی فعلی تو، قرار است به انگیزه های بالایی تبدیل گردد!

بله. باور کنید شب بعد از بازی تا صبح از ناراحتی نخوابیدم. یک شب کابوس وار را سپری کردم.

برخی از بازیکنان تیم می گویند به علت مشکلاتی که داشتید، تمرکزتان کافی نبود. برای تو هم این شرایط وجود داشت؟

بله، متأسفانه فشار زیادی روی کادرفنی و بازیکنان وجود داشت، به همین علت بازیکنان ما تمرکز همیشگی را نداشتند. این مسأله روی تیم ما تأثیر منفی و مخربی برای سوپر جام داشت.

پرسپولیس هم چند غایب بزرگ داشت. داستان چه بود؟

بله، متأسفانه بازیکنان غایب زیادی داشتیم که به دلایل مختلف نتوانستند تیم ما را همراهی نمایند. مهدی ترابی هم نبود و نتوانستیم از همه داشته های مان مقابل فولاد بهره ببریم. کمبود بازیکن به پرسپولیس لطمه زد و یکی از دلایلی بود که جام را از دست دادیم.

اعتراض به داوری در طول بازی زیاد نبود؟

فکر می کنم داور به شکلی سوت زد که انگار تمرکز لازم را نداشت. محمدرضا اکبریان حتی به من هم بی جهت کارت داد. تا بازیکنی اعتراض می کرد، کارت از جیب داور خارج می شد و اکبریان با این کار می خواست بازی را کنترل کند. این در حالی بود که دروازه بان فولاد مدام سر هر مسأله کوچکی خودش را زوی زمین می انداخت و وقت بازی را می گرفت تا کار را از تب و تاب بیندازد. در هفته آینده باید به لیگ برگردید. فکر می کنی چه اتفاقاتی در انتظارتان باشد؟

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1989

به "ناکامی سوپرجام را در لیگ و حذفی جبران می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکامی سوپرجام را در لیگ و حذفی جبران می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید