مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد

به گزارش لوکو، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد و قول داد پیگیر درخواست ایثاگران برای اشتغال فرزندانشان باشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، مهندس علی عبداله پور با اشاره به اینکه آزادگان افتخار ما هستند و با دل و جان از مال و ناموس و خاک ایران دفاع کردند؛ گفت: این افتخار را دارم برای چندمین سال برای تبریک سالروز بازگشت آزادگان سرافراز در خدمت شما بزرگواران باشم؛ اگرچه با کمی تاخیر این کار انجام شد اما بدانید هیچ کاری مهم تر از ادای تکریم شما نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه نمی توان به درستی حق آزادگان را ادا کرد، زیرا هیچ قدردانی نمی تواند یک روز اسارت شما را جبران کند و امیدواریم قصور ما را ببخشید و حلال کنید.

وی گفت: از صمیم قلب به نام مدیرعامل این شرکت می گویم شما برکت شرکت هستید و افتخار می کنم همکار شما هستم، می دانم خیلی از دوستانی که کنار شما بودند دیگر نیستند و تنها شما سه نفر ایثارگر در این شرکت شاغل هستید و اعتقاد دارم شما آزادگان قهرمانان واقعی این مملکت هستید.

وی با اشاره به اینکه باید این افراد بیشتر معرفی شوند و خاطراتشان در اختیار نسل های آینده هم قرار گیرد تا سند افتخاری برای نسل های دیگر شودا فزود: آزادگان با ایثار و فداکاری خود به مردم ما درس شجاعت و ایستادگی دادند ما هم باید با معرفی این افراد نسل امروز را با فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع و از خودگذشتگی آشنا کنیم تا ادامه دهنده راه مجاهدان ولایت باشند.

در ادامه ایثارگران هم ضمن تشکر از فرصت داده شده درخواست های خود را مطرح کردند و خواستار اشتغال فرزندان و ایجاد فرصت جایگزینی فرزندان در شرکت شدند و مدیرعامل بهره برداری مترو هم قول پیگیری از مدیران ارشد شهری را برای ایجاد این فرصت داد تا موافقت جذب فرزندان ایثارگران با تحصیلات مرتبط را پیگیری کند.

در پایان مرنام از آزادگان سرافراز، یوسف یدنگی، سعید یوسفی و عادل ابراهیمی سی سی با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1739

به "مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید