فوری، شنبه در دوبی تکلیف فوتبال آسیا معین می گردد

به گزارش لوکو، کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه ای که شنبه در دوبی برگزار می گردد تکلیف ادامه مسابقات باشگاهی و ملی در سطح قاره را معین می نماید.

فوری، شنبه در دوبی تکلیف فوتبال آسیا معین می گردد

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش 3 با شیوع سریع کرونا در تمام کشورهای قاره آسیا، در شرایطی که مهم ترین خبر این روزهای دنیا سرشماری از تعداد قربانیان این ویروس کشنده است کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی مسائل پیش آمده از شیوع این ویروس تصمیم نهایی درباره ادامه مسابقات یا تعطیلی رقابت های ملی را در روز شنبه اتخاذ می نماید.

با توجه به مسائل کشورها در سفر به شرق دور این جلسه با حضور تمامی اعضا در دوبی برگزار می گردد و از ایران نیز دو نفر برای این جلسه مهم دعوت شده اند.

پیش از این شایعه شده بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا میخواهد مسابقات قاره ای را تا ماه مرداد به تعویق بیاندازد. موضوعی که چهار فیفا دی برای تیم ملی ایران (مقدماتی جام دنیای و جام ملت های آسیا) را تحت تاثیر قرار می داد و علاوه بر آن نیز لیگ قهرمانان آسیا را به تعویق می انداخت. با این حال مهم ترین موضوع در این میان، قراردادهای اقتصادی AFC با اسپانسرهای اقتصادی است که آن ها را به تردید انداخته و ممکن است خسارت زیادی را تحمیل کند.

به همین دلیل تمامی اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه تشکیل خواهند داد تا به یک راه چاره مشترک رسیده تا از بحران دنیای به وجود آمده عبور نمایند.

در نامه ای که به فدراسیون فوتبال ارسال شده مکان برگزاری این جلسه ساختمان اتحادیه فوتبال امارات در دوبی اعلام شده و این جلسه از ساعت 14 روز شنبه برقرار است. در ضمن هر عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا دو نماینده رسمی را می تواند به این اجلاسیه فوری بفرستد.

در حال حاضر مهم ترین مشکل نمایندگان ایران نحوه سفر به کشور امارات است. اماراتی ها تمام پروازهای خود را به ایران و بالعکس قطع نموده است. به این ترتیب راستا سفر به امارات، ابتدا رفتن به قطر یا عمان و سپس امارات خواهد بود. در شرایطی که نمایندگان اعزامی نیز باید تست های کرونا را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 753

به "فوری، شنبه در دوبی تکلیف فوتبال آسیا معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوری، شنبه در دوبی تکلیف فوتبال آسیا معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید