شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست

به گزارش لوکو، با هماهنگی های اجرا شده میان آموزش و پرورش و صدا و سیما شبکه چهار هم در کنار شبکه آموزش به آموزش دانش آموزان می پردازد.

شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست

به گزارش لوکو از لوکو، معاونت آموزش متوسطه در اطلاعیه ای گفت که باتوجه به استقبال بسیارخوب دانش آموزان از برنامه های آموزش تلویزیونی شبکه آموزش سیما، باهماهنگی های اجرا شده میان وزارت آموزش وپرورش صداوسیما آموزش های تلویزیونی از شبکه های آموزش (7) و شبکه 4 سیما، از شنبه 17 اسفندماه همه روزه از ساعت 8 صبح تا23 شب طبق جدول زمان بندی شده و بطور زنده پخش خواهدشد.

شبکه آموزش

صبح ها شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 صبح تا9:30 دروس متوسطه دوره اول و ازساعت9:30 صبح دوره ابتدایی آغاز می شود؛ عصر ها هم از ساعت 14:30 تا23، دروس رشته های تجربی و ریاضی فیزیک دوره تحصیلی متوسطه نظری از این شبکه پخش می شود.

شبکه 4 سیما

از شنبه تا 5شنبه صبح ها از ساعت 8صبح الی 9 و از ساعت 10 صبح الی 12 (6باکس آموزشی) برای رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی رشته های نظری پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در نظر گرفته شده است.

از شنبه تا 5شنبه از ساعت 13 تا15 عصر دروس رشته های فنی حرفه ای وکاردانش هنرجویان هنرستان های کشور آموزش داده می شود و شبکه آموزش سیما هم از ساعت 21تا 22 هرشب برنامه هایی در حوزه فنی حرفه ای وکاردانش پخش می کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 815

به "شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید