حضور در بازار تهدیدی جدی برای سلامت جامعه

به گزارش لوکو، خبرنگاران/گیلان فرماندار رشت از اجرای طرح غربالگری و کنترل تردد در ورودی این شهرستان در راستای کنترل و کاهش ورودی های شهر رشت اطلاع داد و گفت: حضور مردم در بازار برای خریدهای نوروزی و حضور گردشگران تهدیدی جدی برای سلامت شهرستان محسوب می گردد.

حضور در بازار تهدیدی جدی برای سلامت جامعه

میرشمس مومنی زاده امروز در دهمین جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان رشت با تاکید بر اینکه هرگونه تجمعات در سطح شهر موجب تشدید مسائل می گردد، اظهار کرد: حضور مردم در بازار برای خریدهای نوروزی و حضور گردشگران تهدیدی جدی برای سلامت شهرستان محسوب می گردد.

وی با اشاره به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و احتمال حضور مسافران، افزود: طرح غربالگری و کنترل تردد خودروها در ورودی شهرستان رشت، سختگیرانه اجرایی می گردد و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، اجازه ورود داده نخواهد شد.

مومنی زاده با تاکید بر این مطلب که ما مسئولان اداری و اجرایی و به عنوان خدمتگزاران مردم در قبال حفظ جان و سلامت مردم مسئول هستیم، افزود: جدای از مسئولیت خویش به عنوان یک شهروند گیلانی، نمی توانیم در این زمینه بی تفاوت باشیم.

فرماندار شهرستان رشت ادامه داد: همچنین در ورودی های استان از سوی ماموران مربوطه شرایط بحرانی شهرستان در زمینه بیماری کرونا به آنان گوشزد خواهد شد، تا بتوانیم تا حد امکان آنان را از ادامه سفر منصرف نماییم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ یک از اماکن اقامتی در سطح شهرستان حق باز بودن و ارائه خدمات به گردشگران را ندارند، افزود: به هیچ وجه به مسافرانی که به هر نحوی در سطح شهرستان حضور پیدا نمایند، اجازه برپایی چادر داده نخواهد شد.

فرماندار رشت با بیان اینکه متاسفانه شاهد هستیم تعداد زیادی از مردم برای خرید عید در بازارها حضور پیدا می نمایند، تاکید نمود: عدم رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان موجب وخیم تر شدن اوضاع خواهد شد و در صورت تداوم این موضوع در راستای ایجاد محدودیت بیشتر در بازار تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 840

به "حضور در بازار تهدیدی جدی برای سلامت جامعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور در بازار تهدیدی جدی برای سلامت جامعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید