توبیخ بازیکنان استقلال و پرسپولیس به خاطر انتقاد از توپ ، استراماچونی هم توبیخ شد

به گزارش لوکو، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکنان استقلال تهران و پرسپولیس را به دلیل انتقاد از توپ های لیگ فزونی توبیخ کتبی کرد.

توبیخ بازیکنان استقلال و پرسپولیس به خاطر انتقاد از توپ ، استراماچونی هم توبیخ شد

به گزارش مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منتشر شد که به توضیح زیر است:

  • دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و استقلال تهران در هفته اول برگزار و از سوی حمیدرضا جودکی نژاد - مربی تیم ماشین سازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به کارت زرد شد؛ رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.
  • به دلیل فحاشی تماشاگران تیم ماشین سازی تبریز به تیم مقابل قبل از آغاز بازی و پرتاب بطری آب طبق بند ب و ماده 86 آیین نامه، تیم ماشین سازی به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است.)
  • باشگاه استقلال تهران به دلیل عدم توجه به دستورات مقامات به توبیخ کتبی محکوم شد.
  • همچنین آندرا استراماچونی به دلیل رفتار غیر ورزشی و اظهارات خلاف واقع به توبیخ کتبی محکوم شد.
  • کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل مصاحبه وریا غفوری بازیکن تیم استقلال تهران بعد از دیدار برابر ماشین سازی تبریز نسبت به توپ های بازی، اعتراضاتی را مطرح نموده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تایید تخلف ایشان، وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم کرد.
  • به دلیل مصاحبه امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس تهران بعد از دیدار برابر پارس جنوبی جم نسبت به توپ های بازی، اعتراضاتی را مطرح نموده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تایید تخلف ایشان، وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.
  • به دلیل مصاحبه جواد نکونام بعد از دیدار برابر صنعت نفت آبادان نسبت به تصمیمات داوری اعتراضاتی را مطرح نمود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تایید تخلف ایشان، وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم کرد.

آرای فوق قطعی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 318

به "توبیخ بازیکنان استقلال و پرسپولیس به خاطر انتقاد از توپ ، استراماچونی هم توبیخ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توبیخ بازیکنان استقلال و پرسپولیس به خاطر انتقاد از توپ ، استراماچونی هم توبیخ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید