اقدام عجیب مربی پرسپولیس علیه رادوشویچ؛ گلر سرخ ها جدا می شود؟

به گزارش لوکو، گفته می شود پرسپولیس اگر مجبور به پرداخت غرامت به رادوشویچ نبود قرارداد این گلر را فسخ می کرد. اما هزینه دلاری این اقدام باعث شده تا یحیی مجبور به حفظ او شود.

اقدام عجیب مربی پرسپولیس علیه رادوشویچ؛ گلر سرخ ها جدا می شود؟

به گزارش خبرنگاران بعد از جدایی علیرضا بیرانوند پرسپولیس که به دنبال جایگزین گلر ملی پوش خود بود در نهایت حامد لک را انتخاب کرد تا رقیب بوژیدار رادوشویچ شود. با حضور لک در تمرینات پرسپولیس خیلی زود مشخص شد که رادو باید دوباره روی نیمکت سرخ ها بنشیند. موضوعی که خود رادو امروز در مصاحبه با یکی از روزنامه ها آن را تایید کرده است. با این حال با توجه به سرد شدن روابط گلر خارجی پرسپولیس و داوود فنایی ممکن است رادوشویچ حتی از جمع سرخ ها جدا شود.

داوود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس دیشب و در آستانه دیدار برابر التعاون گلر سرخ ها را در اینستاگرام آنفالو کرد تا اولین پیغام تهدیدآمیز را برای رادو فرستاده باشد. گفته می شود فنایی در نظر دارد تا یکی از شاگردان سابق خود را به جمع سرخپوشان اضافه کند. رادوشویچ اگر چه در بازی های خاتمهی فصل نمایش مناسبی در ترکیب پرسپولیس نداشت اما در طول 3 فصل گذشته به عنوان گلر دوم عملکرد قابل قبولی داشت. گفته می شود پرسپولیس اگر مجبور به پرداخت غرامت به رادوشویچ نبود قرارداد این گلر را فسخ می کرد. اما هزینه دلاری این اقدام باعث شده تا یحیی مجبور به حفظ او شود.

باید دید بعد از خاتمه لیگ قهرمانان آسیا چه سرنوشتی در انتظار گلر خارجی پرسپولیس خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1169

به "اقدام عجیب مربی پرسپولیس علیه رادوشویچ؛ گلر سرخ ها جدا می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب مربی پرسپولیس علیه رادوشویچ؛ گلر سرخ ها جدا می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید