چرا استقلال به ماشین سازی باخت؟

پیشکسوت استقلال معتقد است خط دفاعی استقلال در طول بازی با ماشین سازی ناهماهنگ بوده است.

چرا استقلال به ماشین سازی باخت؟

مهدی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شکست استقلال در لحظات پایانی مقابل ماشین سازی گفت: بازی بدی را شاهد نبودیم اما روی بدشانسی گل خوردیم. تیم حریف بد نبود اما استقلال یک مقدار بهتر عمل کرد.

او با بیان اینکه استقلال رفته رفته بهتر می گردد، اضافه نمود: استقلال سال جاری تیم خوبی دارد. امیدوارم بازیکنان حداقل در هفته های آینده دل طرفداران را شاد نمایند.

هافبک دفاعی سال های دور استقلال درباره تاثیر تعویض های استراماچونی در این مسابقه اظهار کرد: متاسفانه تعویض ها تاثیرگذار نبود. استراماچونی می توانست قائدی را از نیمه نخست وارد زمین کند. خط دفاعی یک مقدار اشتباه داشت. حسینی هم خوب بود و یک موقعیت تک به تک را هم گرفت. شکاف بزرگی بین مدافعین وسط استقلال وجود دارد.

فنونی زاده با بیان اینکه خط دفاعی استقلال هماهنگ نیست، گفت: در صحنه گل هم توپ از شکاف خط دفاعی عبور کرد. استقلال باید یک مقدار باهوش تر بازی کند. وقتی به پژمان منتظری دیر زنگ می زنید، همین اتفاق می افتد. او بازیکن بزرگی است که می توانست به راحتی خط دفاعی را جمع کند.

وی ادامه داد: امروز ناهماهنگی وجود داشت. سید حسین حسینی در حملات باید روی خط هجده قدم قرار گیرد. وریا غفوری بهتر از سایرین عمل کرد ولی باز هم امیدوارم در هفته های بعد بهتر شویم.

پیشکسوت استقلال تاکید نمود: استقلال تیم خوبی است. مربی و مدیریت خوبی دارد اما نمی دانم چرا بازیکنان به حاشیه می روند؟ الان که همه چیز مرتب است، چرا دل مردم را شاد نمی نمایند؟

فنونی زاده با بیان اینکه استقلال از هفته سوم و چهارم به بعد آماده می گردد، گفت: با یک بازی نمی توان درباره تیمی نظر داد.

وی درباره برگزاری داربی درهفته چهارم لیگ برتر، گفت: داربی یک بازی سنگین است. استقلالی ها دوست دارند همه بازی را ببازند و داربی را ببرند. بازی اول سنگین است اما بازی پرسپولیس هم چنگی به دل نمی زد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چرا استقلال به ماشین سازی باخت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا استقلال به ماشین سازی باخت؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید