هشدارهای هواشناسی به دامداران و کشاورزان، باغداران از برداشت نارنگی های پیش رس اجتناب نمایند (طراحی ویلای مدرن کوچک)

به گزارش لوکو، کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی، کشاورزان و دامداران هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.

هشدارهای هواشناسی به دامداران و کشاورزان، باغداران از برداشت نارنگی های پیش رس اجتناب نمایند (طراحی ویلای مدرن کوچک)

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای مدرن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

خانم پروین رفیعی گفت: با توجه به شرایط جوی و رعد و برق، دامداران از تردد و چرای دام در منطقه ها مرتفع اجتناب نمایند.

به گفته او، تولیدنمایندگان نسبت به تنظیم دما، رطوبت و تهویه مناسب در واحدهای مرغداری، دامداری و گلخانه ناشی از نوسانات دمایی اقدام نمایند.

رفیعی می گوید: با توجه به شرایط جوی، شالیکاران نسبت به برداشت برنج از مزارع شالیزاری و انتقال به مکان های مسقف اقدام نمایند.

کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: کشاورزان از برداشت زودهنگام نارنگی پیش رس و مبارزه با مگس مدیترانه ای در باغات مرکبات اقدام نمایند.

براساس اعلام مرکز پایش هواشناسی کشاورزی، مجموع بارش کشور از ابتدای سال 177 میلی متر، مدت مشابه سال قبل 146.2 میلی متر و بلندمدت 235 میلی متر است که این امر رشد 21 درصدی نسبت به سال قبل و کاهش 24.7 درصدی دوره نرمال را نشان می دهد.

بنابر نقشه های هواشناسی طی امروز و فردا در استان های ساحلی دریای خزر و شمال شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.

طی 2 روز آینده برای ارتفاعات جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوبی کرمان و شمالی هرمزگان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده و رعد و برق دور از انتظار نیست .

خبرنگاران مالی صنعت ، تجارت و کشاورزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 شهریور 1401 بروزرسانی: 28 شهریور 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2096

به "هشدارهای هواشناسی به دامداران و کشاورزان، باغداران از برداشت نارنگی های پیش رس اجتناب نمایند (طراحی ویلای مدرن کوچک)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدارهای هواشناسی به دامداران و کشاورزان، باغداران از برداشت نارنگی های پیش رس اجتناب نمایند (طراحی ویلای مدرن کوچک)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید