هرآنچه که قبل از خرید در و پنجره باید بدانید!

به گزارش لوکو، در و پنجره بخشی از ساختمان است که شاید آنچنان توجهی به آن نشود اما می تواند دلیل بسیاری از اتفاقات خوب یا حتی بد باشد.

هرآنچه که قبل از خرید در و پنجره باید بدانید!

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام هافمن، نکات بسیاری در فراوری، انتخاب و تهیه در و پنجره با کیفیت دخیل است. نکاتی که می توانند یاری نمایند محصول انتخابی شما کارایی فوق العاده ای داشته باشد و یا به یک کابوس اساسی تبدیل گردد.

در ادامه به تعدادی از این نکات اشاره می کنیم:

اندازه گیری درست

پس از اینکه تصمیم گرفتید از در و پنجره ای مناسب برای ساختمان مورد نظرتان بهره ببرید، باید به دنبال انتخاب بهترین ها باشید. اما از جمله موارد مهمی که توجه به آن ها دارای اهمیت بسیاری است اندازه گیری درست فضایی است که برای آن به دنبال در و پنجره هستید.

این اندازه گیری ها باید توسط افراد خبره و حرفه ای انجام گردد و جزئیات به خوبی مورد توجه قرار گیرند. حتی کمی خطا در اندازه گیری می تواند باعث گردد تا محصول نهایی عظیم تر یا کوچک تر از آنچه که باید باشد و در نهایت مسائل زیادی در نصب و کارایی آن ایجاد خواهد شد.

انتخاب نوع محصول

اگر به فکر انتخاب در و پنجره جدید هستید، یکی از بهترین گزینه های عالی برای شما در و پنجره دو جداره https://hofmannprofile.com/upvc-window هافمن می تواند باشد.

این محصول می تواند به شما یاری کند تا از ورود انواع آلودگی ها به محیط در امان باشید. این آلودگی ها می توانند شامل آلودگی صوتی، آلودگی هوا، گرد و خاک و ذرات مزاحم و ... باشند.

صرفا انتخاب در و پنجره دو جداره ملاک نیست بلکه باید محصولی انتخاب گردد که بتواند نیازهای مصرف نماینده را تامین کند. برای مثال باید به دنبال در و پنجره ای باشید که اجزا و تجهیزاتی مقاوم داشته باشند. پروفیل در و پنجره از جمله قسمت هایی است که در کارایی محصول تاثیر مستقیم دارد.

در زمان انتخاب و تصمیم گیری باید به دنبال محصولی باشید که پروفیل یو پی وی سی به کار رفته در آن تا سال ها ماندگار بوده و دچار تغییر رنگ، شکل، خوردگی و ... نگردد.

یکی از پروفیل های با کیفیت موجود در بازار، پروفیل هافمن است. این محصول به شما یاری می نماید تا مدت ها نگرانی بابت تعویض پنجره صرف هزینه و زمان نداشته باشید.

نصب در و پنجره

نصب در و پنجره دو جداره از جمله مواردی است که به دقت و توجه بسیار زیادی نیاز دارد. این کار باید توسط فردی متبحر و باتجربه انجام گردد زیرا نصب اشتباه نتایج بسیار بدی را با خود به همراه خواهد داشت.

در صورتی که نصب محصول به درستی انجام نگیرد بخش زیادی از زمان و هزینه صرف شده هدر می رود بنابراین باید به فکر انجام درست کار توسط افراد توانمند بود.

قیمت پنجره دو جداره

قیمت یکی از موارد مهم در زمان انتخاب است. شاید گمان کنید محصول انتخابی شما هرچه قیمت بیشتری داشته باشد باکیفیت تر است و در مقابل در صورتی که قیمت پنجره دوجداره یا سه جداره انتخابی شما اگر کم باشد پس بی کیفیت است. در حقیقت گرانی یا ارزانی محصول نشان دهنده کیفیت آن نیست.

قیمت پنجره دو جداره از یک سو به کیفیت بخش های مختلف آن مثل پروفیل یو پی وی سی، شیشه، یراق آلات، لاستیک و ... ربط دارد و از سویی دیگر به اندازه پنجره، مدل و طرح انتخابی و حتی دو جداره و سه جداره بودن محصول . ... نیز مرتبط است.

همین انتخاب بین در و پنجره دو جداره یا سه جداره باعث اضافه یا کم شدن یک جداره شیشه است و در قیمت نهایی موثر خواهد بود. گفتنی است در صورتی که کل ساختار انتخابی شما به سبب وجود تعداد شیشه های بیشتر یا استفاده از شیشه های ضخیم تر سنگین تر گردد نیاز به پروفیل تقویت شده و یا یراق آلات با کیفیتی دارد که بتوانند وزن ساختار را به خوبی تحمل نمایند.

پروفیل یو پی وی سی به یاری گالوانیزه های یو شکل تقویت می شوند و همین بخش به پروفیل برای تحمل وزن ساختار و جلوگیری از تغییر شکل و مواردی از این دست یاری می نماید.

خوب است بدانید

از در و پنجره دو جداره ای که انتخاب می کنید باید به خوبی مراقبت کنید. این محصول به رسیدگی هر روزه نیاز ندارد اما باید به صورت دوره ای روغن کاری و رگلاژ گردد تا کارایی محصول همیشه حفظ گردد.

تمیز کردن مداوم پروفیل یو پی وی سی از طریق آب خالی یا آب و صابون از ماندگار شدن آلودگی ها جلوگیری می نماید. اگر محصولتان را تازه خریداری نموده اید در اسرع وقت اقدام به جدا کردن چسب های آن شوید. برای این کار از آب گرم و یا باد گرم سشوار یاری بگیرید و با حوصله انجامش دهید.

به انتخاب درب و پنجره و نگهداری آن توجه ویژه ای داشته باشید این محصولات می توانند در سطح کیفیت و رضایت شما از لحظات مختلف زندگی و کار تاثیر ویژه ای داشته باشند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1497

به "هرآنچه که قبل از خرید در و پنجره باید بدانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرآنچه که قبل از خرید در و پنجره باید بدانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید