نمایش هنرهای کهن سرایان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی

به گزارش لوکو، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان از نمایش هنرهای کهن سرایان در قالب پنج غرفه در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی اطلاع داد.

نمایش هنرهای کهن سرایان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

محمد عرب، روز 16 آبان با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان اعلام کرد: حضور صنعتگران و هنرمندان در این نمایشگاه باعث معرفی هرچه بیشتر هنرهای دستی این افراد می گردد.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان با بیان اینکه هنرمندان این شهرستان تاکنون در نمایشگاه های زیادی حضور داشته اند، گفت: خوشبختانه تاکنون عواید خوبی از فروش صنایع دستی در نمایشگاه ها نصیب هنرمندان و صنعتگران شده است.

عرب از شرکت پنج غرفه با پنج صنعتگر از سرایان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان اطلاع داد و اضافه نمود: ایجاد ارتباط صنعتگران با دیگر هنرمندان و استفاده از تجارب آنها یکی از نتایج مفید حضور در نمایشگاه است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان اعلام کرد: همچنین در اینگونه از نمایشگاه ها هنرهای کهن و دیرینه سرایان به مردم معرفی می گردد.

عرب اظهار کرد: صنعتگران در رشته های دواتگری، حوله بافی، سفالگری و سنگ تراشی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 614

به "نمایش هنرهای کهن سرایان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش هنرهای کهن سرایان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید