میزان پرداختی پرسپولیس به برانکو تعیین شد

به گزارش لوکو، مهدی رسول پناه در مورد آخرین شرایط پرونده های شکایت از باشگاه پرسپولیس در فیفا به خصوص پرونده برانکو ایوانکوویچ، گفت: برانکو یکی از مربیان عظیم پرسپولیس بوده و از حمات ایشان تشکر می کنیم. برانکو به خاطر پرداخت نشدن مطالبات به فیفا شکایت نموده است و ما محکوم به پرداخت شده ایم. ما 4 پرونده شکایت به نام های برانکو، ایگور، زلاتکو و مارکو را داریم. طلب برانکو یک میلیون و 50 هزار یورو به اضافه 5 درصد سالیانه است که به پرداخت آن محکوم شدیم. طلب زلاتکو 250 هزار یورو به اضافه 5 درصد دیرکرد سالیانه، ایگور 162 هزار به اضافه 5 درصد دیرکرد سالیانه و طلب مارکو نیز 120 هزار یورو است.

میزان پرداختی پرسپولیس به برانکو تعیین شد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

وی اضافه کرد: ما مطالباتی در حدود 430 هزار یورو در فیفا داشتیم که ما پفراینده زلاتکو و ایگور را از این طریق پرداخت کردیم. این مسئله فرایند خاصی دارد و فیفا نیز امروز آن را تأیید کرد. طلب نیلسون و گابریل را از این طریق پرداخت کردیم و زمان بر بود. از طرفی، چون در فیفا پولی نداشتیم، به وسیله انتقال علیرضا بیرانوند به آنتروپ بلژیک مبلغ 515 هزار دلار چهارشنبه به حساب باشگاه پرسپولیس نشست و بعدازظهر همان روز نیز سریعا انتقال پول به حساب برانکو در عمان را آغاز کردیم. ما نیز جداگانه 230 هزار یورو روز سه شنبه پرداخت کردیم. در مجموع 850 هزار یورو درباره برانکو و دستیارانش را در حدود 60 درصد پرداخت کنیم.

ما به وسیله عمان پول برانکو را دادیم که بعضی از این مبالغ شنبه به حساب او نشسته و مابقی نیز حتما فردا به حساب او می نشیند. حسابداری فیفا نیز آن را تأیید نموده است. با توجه به حرف و حدیث های بوجود آمده در صفحات مجازی، متن نامه فیفا را می خوانم که اشاره می نماید نامه ای در 5 آگوست از سوی بدهکار یعنی پرسپولیس واصل شد و همچنین دریافت دوم آگوست یعنی نماینده برانکو را تأیید می کنیم. در مکاتبات متوجه شده ایم که بدهکار به ما اطلاع داده است که در ظاهر در پرداخت های مکرر سعی در اجرای تعهداتش مطابق با رأی کمیته مشخص شرایط بازیکنان و مربیان اقدام نموده است. از طرف دیگر از مکاتبات طلبکار متوجه شده ایم که دریافت مبلغ کل یعنی 77388 هزار ریال عمان یعنی 137 هزار یورو به تایید ایشان رسیده است اما اختلاف طرفین حل نشده است، چرا که رقم کلی را پوشش نمی دهد. ما فرایند کمیته انضباطی را برای طلبکار ادامه می دهیم و از طلبکار درخواست می کنیم فیفا را در جریان پرداختی ها قرار دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا با پرداخت این مبلغ، پرسپولیس در خطر بسته شدن پنجره جابجایی قرار نمی گیرد، گفت: نمی توانیم بگوییم صد درصد این اتفاق نمی افتد اما حسن نیت مان را به فیفا و برانکو نشان دادیم که می خواهیم پولش را پرداخت کنیم. باشگاه پرسپولیس به غیر از پرداختی به برانکو، مسائل دیگری دارد. روز گذشته پول خارجی ها را پرداخت کردیم. بحث تقویت تیم را داریم و بودجه ای نیز برای جذب بازیکنان جدید اختصاص دادیم و طبیعی بود که پرداخت کامل پول برانکو به ما فشار زیادی وارد می کرد. در چند روز آینده با تأمین منابع پول برانکو را پرداخت خواهیم کرد.

رسول پناه در مورد اینکه آیا یحیی گل محمدی لیست خروج تیمش را داده است یا نه، توضیح داد: هنوز لیست خروج را نداده اند و منتظر نظر سرمربی و سرپرست تیم هستیم.

وی در مورد اینکه آیا از گل محمدی حمایت می نماید یا نه، یادآور شد: صد درصد از او حمایت می کنیم. گل محمدی مربی با اخلاق و فنی در این کشور است. افتخار می کنیم که گل محمدی از خانواده پرسپولیس توانست این تیم را به قهرمانی برسد و همه جوره او را حمایت می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با شرایط تمدید قرارداد بشار رسن، هافبک عراقی سرخ پوشان گفت: بشار یکی از بازیکنان با اخلاق پرسپولیس است. متأسفانه در دوره مدیریت قبلی دچار بدعهدی و بی مهری شد و مطالباتش را دیر پرداخت کردند و آنچه در شأن و حق او بوده، برخورد نشد. اولین کاری که کردیم مطالبات ایشان را به 99 درصد رساندیم و سعی می کنیم با او همکاری کنیم و قطعا این اتفاق می افتد.

رسول پناه در واکنش به درخواست باشگاه پرسپولیس از رسن برای پایین آوردن مبلغ قراردادش گفت: چنین مسئله ای وجود ندارد. شایعاتی است که در فضای مجازی ایجاد شده است و نه ما چنین پیشنهادی داده ایم، نه او.

وی که با شبکه ورزش گفت وگو می کرد، در مورد ادامه همکاری کریم باقری با پرسپولیس اظهار داشت: باقری یکی از مربیان با ارزش و با اخلاق پرسپولیس است و اجازه نمی دهیم به تیم ملی برود. در این زمینه هیئت مدیره نظرش را خواهد داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد برنامه های باشگاه برای حضور سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: بیشتر تمرکز ما روی قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا است. با برنامه ریزی صحیح دنبال تقویت تیم هستیم. ما در اوج قهرمانی قرار داریم اما مهمترین دغدغه ما تقویت پرسپولیس است. ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا در دوحه قطر برگزار می گردد و AFC از 4 تیم ایرانی خواسته است که در یکی از هتل های قطر اسکان پیدا نمایند.

رسول پناه در واکنش به درخواست او از سیدجلال حسینی برای بالا بردن جام قهرمانی گفت: حسینی به من محبت دارد و ضروری است از او تشکر کنم. ایشان به رسم ادب گفت که باید من جام را بدهم. این اتفاق را به فال نیک می گیرم.

وی در انتها یادآور شد: باید از بازیکن عزیزمان یعنی علیرضا بیرانوند تشکر کنیم و ما پیراهن و مدال قهرمانی تیم را برای او کنار گذاشته ایم و برایش ارسال می کنیم. باید یادی از جعفر کاشانی، هادی نوروزی و مهرداد اولادی کنیم که جای شان در جشن قهرمانی خالی بود. تشکر ویژه از افشین پیروانی، سرپرست تیم و یحیی گل محمدی، سرمربی تیم و کادر مربیان و بازیکنان داشته باشم. از دست اندارکاران و کارمندان باشگاه برای قهرمانی پرسپولیس زحمت کشیدند، تشکر می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1115

به "میزان پرداختی پرسپولیس به برانکو تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان پرداختی پرسپولیس به برانکو تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید