شوک دوم به ورزش معلولان، حضور سرمربی تیم پاراتیراندازی به نقطه خاتمه رسید

به گزارش لوکو، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی به نقطه پایانی همکاری اش با این تیم رسیده است.

شوک دوم به ورزش معلولان، حضور سرمربی تیم پاراتیراندازی به نقطه خاتمه رسید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کاروان ایران در پارالمپیک 2020 توکیو پیروز به کسب 12 طلا، 11 نقره و یک برنز شد و در جدول مدالی هم رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داد. یکی از رشته هایی که در لیست مدال آوران ایران نهاده شد، پاراتیراندازی بود؛ رشته ای که پیش بینی می شد با اعزام سه ورزشکار بتواند یک طلا و یک نقره کسب کند، اما فقط به یک طلا رسید. ساره جوانمردی، سمیرا ارم و رقیه شجاعی سه تیرانداز اعزامی بودند که در بین آنها فقط عملکرد جوانمردی خوب بود و ارم و شجاعی نتوانستند انتظارات را برآورده نمایند.

مسئولیت راهنمایی این سه تیرانداز بر عهده حسین امیری و زینب علی اکبری بود که در واقع امیری به اسم سرمربی و علی اکبری به اسم مربی در توکیو حضور داشتند.

با سرانجام پارالمپیک، قرارداد حسین امیری هم به روزهای سرانجامی رسید؛ قراردادی که روز 31 شهریور یعنی هفته آینده نقطه انتهایی اش می رسد و با توجه به اینکه در این مدت کوتاه هم هیچ برنامه ای برای تیم ملی پاراتیراندازی وجود ندارد، امیری عملاً به سرانجام قراردادش رسیده است.

در همین باره اسم می گردد که امیری تمایلی به ادامه همکاری ندارد.

چند روز قبل هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته اعلام نمود که دیگر با این تیم همکاری نمی کند و حالا با اعلام خبر سرانجام قرارداد امیری، دومین شوک به ورزش معلولان و حوزه پارالمپیک وارد می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1749

به "شوک دوم به ورزش معلولان، حضور سرمربی تیم پاراتیراندازی به نقطه خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک دوم به ورزش معلولان، حضور سرمربی تیم پاراتیراندازی به نقطه خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید