سه بازیکن از تیم ملی خط خوردند

به گزارش لوکو، با اعلام ولادیمیر آلکنو، تیم ملی والیبال مردان ایران برای حضور در بازی های المپیک توکیو تمرینات خود را از شنبه دوازدهم تیرماه با حضور 19 بازیکن شروع کرد.

سه بازیکن از تیم ملی خط خوردند

فهرست بازیکنان فراخوانده شده از سوی سرمربی تیم ملی به اردوی المپیکی ایران عبارت است از:

سعید معروف، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت، سیدمحمد موسوی، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی، رضا عابدینی، میلاد عبادی پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، پوریا فیاضی، امیرحسین اسفندیار، مهدی مرندی، آرمان صالحی. بعلاوه مجتبی میرزاجانپور و فرهاد قائمی در تمرینات تیم ملی حاضر شدند تا شرایط فنی و فیزیکی پس از دوران مصدومیتشان از سوی کادر فنی مورد آنالیز قرار بگیرد.

ولادیمیر آلکنو دیروز در تمرین نوبت عصر ملی پوشان حضور پیدا کرد و روی نام سه بازیکن یعنی فرهاد قائمی، بردیا سعادت و محمدطاهر وادی خط قرمز کشید تا ترکیب تیم ملی برای اعزام به المپیک بیش از پیش تعیین گردد.

قائمی در شرایطی از اردوی تیم ملی خارج خواهد شد که چندی پیش از حضور در بازی های ملی خداحافظی نموده بود و با دعوت فدراسیون یک بار دیگر در اردو ها حاضر شده بود.

مهلت قانونی ارسال اسامی 12 بازیکن تیم های والیبال حاضر در بازی های المپیک پانزدهم تیرماه به سرانجام می رسد و از این تاریخ تا شروع بازی ها تیم ها فرصت ایجاد دو تغییر پزشکی در فهرست 12 نفره خود خواهند داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1688

به "سه بازیکن از تیم ملی خط خوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه بازیکن از تیم ملی خط خوردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید