رنگ لباستان شخصیت شما را فاش می نماید

به گزارش لوکو، آیا می دانستید رنگ مورد علاقه شما برای پوشش و استایل در حقیقت بیانگر شخصیت شماست؟

رنگ لباستان شخصیت شما را فاش می نماید

همیشه یک رنگ را بیشتر از بقیه دوست دارید. این دقیقا همان رنگی است که شما بیشتر با آن احساس راحتی می کنید و حس خوبی نسبت به آن دارید و البته اعتماد به نفس تان را هم بالا می برد. در این مطلب از خبرنگاران به بیان تاثیر رنگ لباس بر شخصیت افراد می پردازیم.

تاثیر رنگ لباس بر شخصیت افراد

برای این که معنی رنگ لباس ها و رابطه میان روانشناسی رنگ در طراحی لباس مردان و زنان و روانشناسی شخصیت را بیشتر درک کنید و با دقت بیشتری به رنگ لباس آدم های اطراف تان نگاه کنید.

سیاه، باهوش و جاه طلب

این رنگ مورد علاقه افرادی است که شاخص شخصیت آن ها قدرت، جدیت، با صلابت بودن، هوش و استعداد است. افرادی که ترجیح می دهند بیشتر لباس های شان به رنگ سیاه باشد در عین این که بسیار جاه طلب و هدفمند هستند آدم هایی بسیار حساس و احساساتی هستند.

رنگ سیاه به این افراد یاری می نماید که توجه محیط و اطرافیان را از ظاهر خود به سمت شخصیت درونی شان بکشانند. به همین علت آن ها کیفیت درونی شخصیت افراد از ظاهر بیرونی شان با ارزش تر و مهم تر است.

قهوه ای، محافظه کار و منطقی

قهوه ای رنگ زمین است. رنگی که سمبل یکی از قوی ترین اجزای طبیعت است و می توان به آن اعتماد و تکیه کرد. دوستداران لباس های قهوه ای افرادی محافظه کار هستند که همیشه به بزرگ ترها احترام می گذارند. این افراد معمولا در پی صلح و صفا، ثبات و قدرت هستند. زن یا مردی که لباس قهوه ای پوشیده معمولا حس شخصیتی معتبر، هوشمند و منطقی را در اذهان تداعی می نماید.

آبی، آرام و تاثیرگذار

آبی پوشان افرادی باهوش، قابل اعتماد، تاثیرگذار و دارای آرامش درونی هستند. طیف های تیره تر رنگ آبی معمولا رنگ مورد علاقه افراد مهربان، مودب، سازگار و حتی کمی خجالتی است. به عقیده روانشناسان از نظر رابطه رنگ لباس و روانشناسی شخصیت عاشقان لباس های آبی معمولا والدینی نمونه و کارمندان و کارگرانی لایق و کارآمد هستند. آرامش و سلامت دو ویژگی شاخص این افراد است.

سبز، مهربان و خوش قلب تاثیر رنگ لباس بر شخصیت افراد

رنگ سبز سبب خلق و خوی خوب شما در رابطه با محیط اطراف می گردد. افرادی که در کمد لباس شان رنگ سبز بر سایر رنگ ها مسلط است در زندگی اجتماعی افرادی فعال و سرزنده هستند. از نظر رابطه رنگ لباس و شخصیت افراد باید بگوییم که عاشقان لباس های سبز افرادی مراقب، مهربان، دلسوز و خوش قلب هستند.

قرمز، زرنگ و پر انرژی

این رنگ، رنگ عشق و شور است. اگر می خواهید کسی را متقاعد کنید و تحت تاثیر قرار دهید قرمز بپوشید. هرکدام از طیف های رنگ قرمز را که بپوشید توجهات را به سمت خود می کشانید. مردم تمایل دارند رنگ پر جنب و جوش قرمز را با انرژی، هیجان و حرکت مرتبط بدانند. به عقیده روانشناسان مردان بیشتر جذب زنانی می شوند که طیف های مختلف رنگ قرمز را بر تن دارند. افرادی که اغلب رنگ قرمز به تن دارند کمی خودخواه، مستعد اعتیاد، زرنگ و باهوش و هیجان زده هستند.

سفید، مرتب و کمال گراِ تاثیر رنگ لباس بر شخصیت افراد

این رنگ سمبل آزادی، معصومیت، پاکی و سادگی است. شاید به همین علت اغلب افراد زمانی که تصمیم می گیرند فصل تازه ای را در زندگی خود شروع نمایند. از نظر رابطه روانشناسی رنگ سفید در طراحی لباس و روانشناسی شخصیت کسانی که عاشق لباس های سفید هستند افرادی مرتب و شسته و رفته هستند که کوشش برای رسیدن به کمال را دوست دارند. اگر دوست دارید شناخت بهتری از خود و دیگران داشته باشید به مطلب چرا از ارتباط صمیمی با دیگران می ترسیم؟ سر بزنید.

خاکستری، قاطع و بی طرف

به عقیده طراحان لباس رنگ خاکستری یا طوسی رنگ تعادل است، نه تیره و نه روشن. از نظر رابطه رنگ لباس و روانشناسی شخصیت، خاکستری پوش ها عموما افرادی هستند که به قوانین احترام می گذارند، زیاد احساساتی نیستند و قاطع هستند. این افراد معمولا دوست ندارند زیاد جلب توجه نمایند و کوشش می نمایند تا حد امکان بی طرف باقی بمانند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مهم ترین نشانه های مردی که خیانت می نماید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2052

به "رنگ لباستان شخصیت شما را فاش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ لباستان شخصیت شما را فاش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید