دستگاه قضایی برای تامین امنیت مردم شادگان کوتاهی نخواهد کرد

فیروز کیانپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: احقاق حق، تحقق عدالت و ایجاد احساس امنیت از وظایف مهم دستگاه قضایی است و باید همه کوشش خود را برای دستیابی به اهداف کار در دستگاه قضایی به کار گیریم.

دستگاه قضایی برای تامین امنیت مردم شادگان کوتاهی نخواهد کرد

وی اضافه نمود: همه به برکت عزتی که برگرفته از خون شهدا است در مسئولیت ها و پست های مدیریتی قرار گرفته ایم و باید قدردان این موقعیت باشیم و از همه توان و ظرفیت برای خدمت به مردم استفاده کنیم و امید که به گونه ای عمل کنیم تا موجبات جلب رضایت الهی و مردم، اعتماد عمومی و دلگرمی به نظام اسلامی را در میان مردم فراهم کنیم.

رئیس جدید دادگستری شادگان با تأکید بر برخورد قاطع با اخلال گران امنیت و نظم در شهرستان شادگان، گفت: این اقدام از سوی هر کسی باشد غیرقابل قبول است.

وی با اشاره به تأمین امنیت در سطح شهرستان توسط نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و سپاه، اعلام نمود: برقراری امنیت و آسایش در هر جامعه ای حق همه مردم است.

کیانپور برخورد با مظاهر فساد را یکی دیگر از اولویت های کاری دستگاه قضایی دانست و اضافه نمود: یکی از معضلات و مسائل موجود مظاهر فساد در جامعه است که با فرهنگ، اخلاق و دین ما مغایرت دارد و درصورت مشاهده متخلفین برخورد قانونی با خاطیان انجام می گیرد.

رئیس جدید دادگستری شادگان در خاتمه با اشاره به برنامه های آینده خود در دادگستری شهرستان شادگان، اجرای عدالت و نهادینه کردن قانومندی، تسریع در روند رسیدگی به پروندهای و اتخاذ تصمیم قاطع، افزایش صلح و سازش با تقویت شورای های حل اختلاف، توسعه اقتصاد سالم با توجه به بافت منطقه و افزایش امنیت اجتماعی و استفاده از ظرفیت های شهرستان از قبیل سران عشایر، سادات، امام جمعه و شورای تامین برای ایجاد امنیت پایداررا از اهم اولویت های کاری خود عنوان نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دستگاه قضایی برای تامین امنیت مردم شادگان کوتاهی نخواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه قضایی برای تامین امنیت مردم شادگان کوتاهی نخواهد کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید