خبرنگاران سولسشر: ثابت کرده ام گزینه درستی برای نیمکت یونایتد هستم

به گزارش لوکو، تهران- خبرنگاران- اوله گانر سولسشر می گوید که وی ثابت کرده است گزینه درستی برای هدایت منچستریونایتد بوده و در عین حال اذعان داشت که رسیدن به صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس آسان است اما ماندن در این جایگاه به مراتب کار سخت تری است.

خبرنگاران سولسشر: ثابت کرده ام گزینه درستی برای نیمکت یونایتد هستم

به گزارش خبرنگاران، سولسشر از همان روزهای اول حضور روی نیمکت یونایتد به واسطه تجریه مربیگری کم که تنها به نیمکت تیم دوم شیاطین سرخ، کاردیف و مولده نروژ محدود می شد، به شدت از حیث اعتبار با ابهام روبرو بود.

با این حال، مرد نروژی نیمکت شیاطین سرخ می گوید که پیشرفت باشگاه از زمان انتصاب وی در دسامبر 2018، اعتماد اِد وودوارد مدیر اجرایی این باشگاه را به وی توجیه کرده است هرچند سولسشر قبول دارد که کارش هنوز به پایان نرسیده است.

سولسشر در این باره گفت: خوشبختانه ثابت کرده ام که می توانم به باشگاه برای پیشرفت کمک کنم. به شخصه از سوی باشگاه حمایت بسیار زیادی دریافت کرده ام. جایگاه کنونی ما نتیجه کار زیاد تک تک اعضا است. در نیمه های فصل هستیم و به این جایگاه رسیده ایم.

وی افزود: البته موضوع این نیست که تنها یک بار به این نقطه برسیم و کار تمام شود زیرا رسیدن به این نقطه قسمت آسان ماجرا است اما ماندن در این نقطه چالشی است که مشتاقانه در انتظار سرشاخ شدن با آن هستیم. با تمرکز بر تک تک بازی ها و ساختن این تیم، امیدواریم در انتها جام را بالای سر ببریم و آن زمان، زمانی است که به جایگاه حقیقی باشگاه رسیده ایم.

سولسشر با افزودن بازیکنانی همچون هری مگوایر، برونو فرناندز و آرون فن بیساکا هزینه زیادی برای تقویت یونایتد کرده اما در عین حال از تحول بازیکنانی که از خوزه مورینیو به ارث برده نیز ذینفع شده است.

لوک شاو، آنتونی مارسیال و پل پوگبا اغلب برای رسیدن به ترکیب اصلی یونایتد زیر نظر مورینیو تقلا می کردند اما حالا به محور برنامه های سولسشر بدل شده اند.

سولسشر تاکید کرد: ما فرهنگی را آنطور که می خواهیم، ایجاد کرده ایم؛ فرهنگی به آنان کمک می کند اما به شخصه دوست دارم به آنان حرف بزنم و مکالمات شخصی و دونفره با آنان داشته باشم. بی شک در صحبت با آنها بیشتر صادق هستم تا زمانی که با شما(رسانه ها) حرف می زنم. مربیان و سرمربیانی را که در دوران فوتبالی داشتم به یاد می آورم، آنها برای دیدن من به عنوان یک انسان زمان زیادی صرف کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1406

به "خبرنگاران سولسشر: ثابت کرده ام گزینه درستی برای نیمکت یونایتد هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سولسشر: ثابت کرده ام گزینه درستی برای نیمکت یونایتد هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید