تولد گوساله ای نادر و عجیب در هند

به گزارش لوکو، تولد یک گوساله نادر با دو سر و سه چشم در هند خبرساز شده است.

تولد گوساله ای نادر و عجیب در هند

روستایی واقع در استان اودیشا هند، این روز ها به سرخط خبر های این استان تبدیل شده است. تولد یک گوساله نادر در این روستا موجب شده تا توجه بسیاری از مردم محلی به این روستا جلب گردد. این گوساله عجیب دارای دو سر و سه چشم است. این گوساله در روستای بیجاپور در منطقه نابرانگپور به جهان آمده است. صاحب این گوساله که یک کشاورز محلی است از تولد این حیوان شگفت زده شده است.

انتشار خبر تولد این گوساله عجیب موجب شد تا تعداد زیادی از اهالی روستا برای تماشا آن به خانه دهانیرام سرازیر شوند. از آنجایی که این گوساله در موسم ناوراتی، یک فستیوال هندوئیسم به جهان آمده این اتفاق موجب شده تا افراد محلی احترام ویژه ای برای این حیوان قائل شوند. مادر این گوساله دو سال پیش به وسیله این کشاورز خریداری شده بود.

بنا به گفته پسر صاحب گوساله شرایط خاص این حیوان موجب شده تا برای شیرخوردن دچار مشکل گردد. دهانیرام در این باره گفت: این گوساله برای خوردن شیر از مادرش مشکل دارد. به همین دلیل ما از بازار شیر تهیه نموده و به حیوان می دهیم.

لازم به ذکر است؛ تولد این گوساله نادر در هند حالی خبرساز می گردد که چند ماه پیش هم تولد یک گوساله عجیب در این کشور که دارای دو سر و دو دهان بود خبرساز شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1803

به "تولد گوساله ای نادر و عجیب در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولد گوساله ای نادر و عجیب در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید