تصاویر رسمی پیکسل 3 و Pixel 3 XL لو رفت

راستش را بخواهید گویا تا 17 مهرماه که پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال معرفی می شوند، قرار است هر روز خبری جدید از این دو گوشی جدید گوگل منتشر گردد و دیگر با قاطعیت می توان گفت هیچ گوشی و گجتی در تاریخ به اندازه پیکسل 3 لو نرفته است. در شرایطی که دو هفته تا معرفی این دو گوشی باقی مانده، امروز عکس های خبری و رسمی از این گوشی ها لو رفته که این دو گوشی را در دو رنگ سفید و مشکی به خوبی نشان می دهد. همچون چند دفعه گذشته، اینبار هم وب سایت WinFuture این اطلاعات را لو داده است.

تصاویر رسمی پیکسل 3 و Pixel 3 XL لو رفت

دیگر شمارش دفعاتی که خبر و عکسی از این گوشی ها لو رفته، از دستمان در رفته است. شاید جالب ترین نوع این لو رفتن ها به زمانی برگردد که یک بار پیکسل 3 اکس ال پشت یک تاکسی جا گذاشته شد و راننده آن را پیدا کرد و به جمع لو دهندگان اطلاعات پیکسل 3 پیوست. در رندرهایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، بخش جلویی و پشت پشتی دستگاه همراه با بخش سمت چپ گوشی به خوبی دیده می گردد. در بخش جلویی همانطور که انتظار داشتیم در نسخه بزرگ تر یک بریدگی واقعا نامناسب در بالای نمایشگر قرار گرفته که در آن دو دوربین و یک بلندگو که هم برای تماس و هم برای پخش صدا به صورت استریو استفاده می گردد، قرار گرفته است. در لبه پایینی دستگاه که اتفاقا آن بخش نیز باریک نخواهد بود، بلندگوی اصلی دستگاه قرار گرفته است. نسخه معمولی پیکسل نیز قید بریدگی نمایشگر را زده و تمام این بخش های سخت افزاری را در طراحی مشابه پیکسل 2 قرار داده است.

در بخش پشتی هر دو گوشی بسیار شبیه به هم هستند و طراحی آن نیز از پیکسل 2 و نسل اول پیکسل الهام گرفته گردیده است. این بار بخش پشتی دستگاه کاملا شیشه ای بوده و با مات کردن بخش زیادی از آن، زبان طراحی پیکسل ها حفظ گردیده است. همچنین در نسخه سفید این گوشی ها، دکمه پاور به رنگ لیمویی خواهد بود و همراه با دکمه کم و زیاد کردن صدا، در لبه سمت راست دستگاه قرار می گیرد. لبه سمت چپ اما هیچ چیز خاصی نخواهد داشت.

تصویر پس زمینه این گوشی ها نیز با عدد 3 انگلیسی ساخته گردیده و اشاره به نسل سوم بودن این گوشی ها دارد. مشخصات سخت افزاری این گوشی ها نیز بارها توسط شایعات مختلف تایید گردیده است. اسنپ دراگن 845 در کنار چهار گیگابایت رم از مهم ترین بخش های گوشی هستند. دوربین دستگاه نیز همچنان هشت مگاپیکسلی بوده اما گویا بسیار بهتر از نسل قبلی عکس برداری خواهد نمود. بزرگ ترین تفاوت این دو گوشی در اندازه نمایشگر و حضور یا عدم حضور بریدگی خواهد بود. شما درباره بریدگی نمایشگر پیکسل 3 اکس ال چه فکر می کنید؟ آیا این فاکتور مانع فروش خوب این گوشی خواهد شد؟

منبع: TheVerge

منبع: دیجیکالا مگ

به "تصاویر رسمی پیکسل 3 و Pixel 3 XL لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر رسمی پیکسل 3 و Pixel 3 XL لو رفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید