بالوتلی در یک برنامه تلویزیونی کیه لینی را بخشید

به گزارش لوکو، مهاجم تیم فوتبال برشا، هم تیمی سابقش در تیم ملی ایتالیا را به خاطر اظهارات جنجالی اخیرش علیه او بخشید.

بالوتلی در یک برنامه تلویزیونی کیه لینی را بخشید

به گزارش لوکو، ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال برشا، جورجو کیه لینی مدافع تیم فوتبال یوونتوس را به خاطر نقدها تندی که در کتاب شرح حالش علیه او مطرح کرده است بخشید.

کیه لینی در کتاب شرح حال جدیدش از بالوتلی و فیلیپه ملو به عنوان دو بازیکن بدی که در کنارشان بازی کرده یاد کرد و گفت که بالوتلی برای هم تیمی هایش در تیم ملی ایتالیا ارزشی قائل نبوده است.

بالوتلی که در ابتدا از اظهارات کاپیتان یوونتوس دلخور شده بود و حتی به او جواب هم داد، در یک برنامه تلویزیونی در ایتالیا گفت که هم تیمی سابقش در تیم ملی را بخشیده است.

او در این برنامه طی گفت و گویی که با کیه لینی داشت، با لبخندی بر لب و به حالتی طنزآمیز به او گفت: این اولین بار در زندگی من است که می بینم تو خرابکاری کرده ای، من نکرده ام. به توغبطه می خورم چون در زندگی حالا تو در زندگی ات اشتباهاتی داری که باید تصحیح کنی. پس این یعنی که من بی عیب و نقص هستم اما جدا از شوخی رفقا! من و کیه لینی هرگز با هم جنگی نداشتیم! من همیشه این را به شما می گفتم.

کیه لینی هم در پاسخ گفت که با وجود اختلافاتی که با خاطر اظهاراتش پیش آمده است، ترجیح می داد که حقایق را بگوید چون اگر به هیچ نکته منفی درباره سوپرماریو اشاره نمی کرد، به ریاکاری متهم می شد.

او گفت: اگر به هیچ نکته ای منفی اشاره نمی کرد، محتوای کتابم دروغ و ریاکارانه به نظر می رسید. به همین دلیل من تمام مسئولیت محتوای این کتاب را برعهده می گیرم.

یکی از بخش های مصاحبه کیه لینی در انتقاد از بالوتلی، بی احترامی او به دیگر اعضای تیم ملی ایتالیا در جام کنفدراسیون های سال 2013 بود. مجری برنامه تلویزیونی از بالوتلی پرسید که دقیقاً چه اتفاقی رخ داد که تا این اندازه کیه لینی را از او عصبانی کرده بود. بالوتلی پاسخ داد: صبر کن، یادم آمد. من عصبانی بودم چون ما داشتیم به برزیل می باختیم و جیجی بوفون به من گفت: ما برزیل نیستیم، این را که متوجهی؟ اوه، فراموشش کنید، خیلی مسئله جدی ای نیست. من در اصل به خاطر این (به کیه لینی) جواب دادم که حقیقت را بگویم. از جورجو انتظار نداشتم چنین چیزهایی را بگوید.من آدم منفی نیستم. کسی هستم که مدام شوخی می کند. جورجو من جوابت را دادم چون برایم مهمی. برایم مهم نبودی جوابت را نمی دادم.

کیه لینی با اعتراف به این موضوع که شاید لازم باشد یک صفحه جدید به کتاب شرح حالش اضافه و در خصوص صحبت هایش درباره بالوتلی شفاف سازی کند. گفت یک جلد از کتابش را به طور ویژه به بالوتلی تقدیم خواهد کرد.

او گفت: ماریو، من با اشتباه کردن چیزهای زیادی آموختم و باز هم اشتباه خواهم کرد و باز هم خواهم آموخت و هر روز این اتفاق رخ خواهد داد. برایت بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم که به زودی تو را دوباره در زمین مسابقه ببینم.

کیه لینی هم در پاسخ به شوخی گفت: پس لطفاً اول آن صفحاتی که درباره من نوشتی را از آن کتاب جدا کن.

او در نهایت درباره اینکه آیا او هم برای نگارش کتاب شرح حالش دست به کار خواهد شد گفت: کتاب شرح من بیش از اندازه طولانی خواهد شد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 988

به "بالوتلی در یک برنامه تلویزیونی کیه لینی را بخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالوتلی در یک برنامه تلویزیونی کیه لینی را بخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید