این شهر بهشت مجردهاست

به گزارش لوکو، شهر بوفالو در استان نیویورک آمریکا، در میان کلانشهر های این کشور توانسته رتبه اول برترین شهر برای مجرد ها را کسب کند.

این شهر بهشت مجردهاست

به گزارش خبرآنلاین، شهر بوفالو بیشترین زنان و مردان مجرد آمریکا را دارد. در واقع بیشتر ساکنان این شهر مجرد هستند و البته می توان گفت، تقریبا سه چهارم شهروندان این شهر، بدون هیچ مسئله ای و استفاده از هیچ نوع برنامه همسریابی می توانند شریک زندگی خود را بیابند.

این شهر برای افرادی که می خواهند تنها زندگی نمایند، ایده آل است. از برترین امکانات بوفالو باید به مواردی، چون اجاره بهای پایین، مسیر های کوتاه سفر های درون شهری و تعداد بالای مجرد های این شهر اشاره نمود. 55.4 درصد از اهالی این شهر مجرد هستند.

هنگام ارزیابی برترین شهر ها برای مجردها، مواردی، چون عایدی ماهانه، هزینه های اجاره خانه، رفت وآمد های آسان به محل کار و جمعیت مجرد ها درنظر گرفته می گردد. در نظرسنجی اجرا شده تعیین شده است که اجاره پایین خانه و شب های سرزنده شهر بوفالو، این شهر را به مکانی عالی برای مجرد ها تبدیل نموده است. درضمن هزینه های تفریحی، چه تئاتر و سینما و چه باشگاه های ورزشی ارزان هستند.

بیشتر مجرد های این شهر از گرانی ها و تورم بالای آمریکا که روزبه روز بدتر هم می گردد، تصمیم گرفته اند، مجرد بمانند. اما از اینکه می توانند بدون دردسر فرد مورد علاقه خود را در بوفالو بیابند، این شهر را خواستنی می دانند.

منبع: dailymail

منبع: فرارو
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 2174

به "این شهر بهشت مجردهاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این شهر بهشت مجردهاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید