کاراته

لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، صعود مقتدرانه عسگری به دیدار نهایی

بهمن عسگری آخرین نماینده کاراته ایران در روز نخست رقابت های لیگ جهانی کاراته وان لیسبون با فزونی مقابل تمامی رقبای خود مقتدرانه به دیدار نهایی صعود کرد.

1 خرداد 1400

هفته دوم سوپر لیگ کاراته 18 فروردین برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل روابط عمومی فدراسیون کاراته، با اعلام سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون، هفته دوم سوپر لیگ کاراته آقایان طی روزهای 17 و 18 فروردین 1400 در سالن افراسیابی تهران برگزار می شود.

13 فروردین 1400

خاتمه اردوی تیم ملی کاراته و بازگشت به تهران

به گزارش خبرنگاران، آخرین جلسه تمرینی ملی پوشان کاراته امروز صبح در جزیره کیش برگزار گردید و اعضای تیم ملی با پرواز ساعت 19 به تهران بازمی گردند.

1 بهمن 1399

خبرنگاران نفرهای برتر کاتای بانوان بندرلنگه تعیین شدند

بندرعباس- خبرنگاران- مسابقه کاتای انفرادی بانوان بندرلنگه که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در جریان بود، شامگاه آدینه با قهرمانی نفرهای برتر پایان یافت.

30 آبان 1399

اباذری: داوران فینال را از من گرفتند، خدا را شکر دست خالی نماندم

صالح اباذری بعد از کسب مدال برنز ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران به پاریس گفت: رقابتهایی که در پاریس برگزار می گردد همواره در شرایط کمی و کیفی بالایی برگزار می گردد. هر مسابقه آن حکم یک فینال را دارد و خدا را شکر می کنم که از این میدان سخت سربلند بیرون آمدم.

24 اسفند 1398

کرونا زمان سفر ملی پوشان کاراته را تغییر داد

اولین گروه تیم ملی کاراته کشورمان برای شرکت در سومین مرحله لیگ برتر جهانی راهی اتریش شد.

7 اسفند 1398

مواد اولیه غذایی و انواع آن

مواد اولیه غذایی در شرکت های مختلف صنایع غذایی که مجموعه ای جامع از شرکت های متنوع می باشند و بیشتر مواد اولیه غذایی مصرف کننده توسط جمعیت جهان را تامین می کند، کاربرد دارند.

30 بهمن 1398

افزایش شانس حضور بانوی کاراته کا گیلانی در المپیک

سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی صندلی خود را در تازه ترین رتبه بندی دنیا حفظ و شانس حضورش در المپیک 2020 ژاپن را افزایش داد.

1 بهمن 1398

عسگری و حسن نیا به نشان برنز دست یافتند

به گزارش خبرنگاران، پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته امروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای رده بندی و نهایی به سرانجام می رسد. تیم ملی ایران سه نماینده در دیدارهای رده بندی داشت که مجید حسین نیا و بهمن عسگری پیروز به کسب مدال برنز شدند.

17 مهر 1398

آشوری: با این شرایط اقتصادی اولویت باید با رشته های مدال آور المپیکی باشد، بی مهری ها اجازه نداد رنگ مدال هایمان در اندونزی خوشرنگ تر گردد

دبیر فدراسیون کاراته گفت: با این شرایط اقتصادی، مسئولان ورزش باید اولویت را به رشته های مدال آور در المپیک اختصاص بدهند و صلاح نیست در حال حاضر برای رشته های که به دنبال تجربه هستند هزینه گردد.

27 آذر 1397