پسر طلایی فوتبال ایران می تواند به اورتون برود

به گزارش لوکو، سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سن پتزبورگ این روز ها در راس اخبار جابجایی قرار گرفته است و بنا به گزارش رسانه های اروپا مشتریان زیادی پیدا نموده است.

پسر طلایی فوتبال ایران می تواند به اورتون برود

یکی از این مشتریان باشگاه اورتون انگلیس با ریاست فردی ایرانی به نام فرهاد مشیری است. به همین دلیل سایت hitc انگلیس درباره احتمال حضور آزمون در گودیسون پارک بوسیله این مسئول ایرانی پرداخت و نوشت: نام مهاجمان زیادی برای انتقال به اورتون این روز ها مطرح می گردد، اما سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت در راس این نام ها قرار گرفته است.

پیش از بعضی از رسانه های ایتالیا مدعی شدند که اورتون برای جذب آزمون، مهاجم تمام کننده زنیت فرصتی دارد. این مهاجم در این فصل به همراه تیم روسی در 29 بازی 14 گل زده و 7 پاس گل داده و به خاطر این آمار خوب گزینه جذابی برای اورتون است.

فرهاد مشیری، رئیس ایرانی باشگاه اورتون یکی از اشخاصی است که به دنبال جذب آزمون است و علاقه زیادی به این بازیکن هموطنش دارد. در سال 2018 قربان بردیف، سرمربی روبین کازان گفت فرهاد مشیری در آن موقع کوشش کرد که برای جذب آزمون مذاکره داشته باشد، ولی در نهایت پیروز نشد.

آزمون، پسر طلایی فوتبال ایران است به همین خاطر عجیب نیست که مشیری بخواهد او را به گودیسون پارک بیاورد. جذب یک مهاجم خوب در این زمان منطقی است. مشیری با توجه ایرانی بودنش بعضی از فرصت های تجاری را با جذب آزمون برای خودش متصور است. او بعد از سال ها اکنون فرصتی پیدا نموده تا سردا را جذب کند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 964

به "پسر طلایی فوتبال ایران می تواند به اورتون برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر طلایی فوتبال ایران می تواند به اورتون برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید