موجو، میزبان چالش مسابقات تکواندو گرندپری

به گزارش لوکو، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، نخستین دوره چالش گرندپری به میزبانی تکواندو وان کره جنوبی برگزار می گردد.

موجو، میزبان چالش مسابقات تکواندو گرندپری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام فدراسیون دنیای تکواندو، نخستین دوره چالش گرندپری به میزبانی تکواندو وان کره جنوبی برگزار می گردد. این رقابت ها یک رویداد ابتکاری برای راهیابی تکواندوکاران جوان به عرصه های بین المللی است.

مراسم رسمی امضاء با حضور دکتر چو رئیس فدراسیون دنیای تکواندو، یانگ گپ جانگ رئیس بنیاد ترویج رشته تکواندو، سونگ جا جون دبیرکل موسسه تکواندو انجام شد.

نخستین چالش گرندپری G1 است و پیش بینی می گردد 2000 ورزشکار از 30 کشور در 4 وزن المپیکی مردان و زنان در این رقابت ها شرکت نمایند. برای نفرات اول و دوم هر وزن، امتیاز در نظر گرفته خواهد شد که جواز حضور در مرحله اول مسابقات گرندپری 2022 را کسب می نمایند.

دکتر چو رئیس فدراسیون دنیای تکواندو گفت: از میزبانی نخستین چالش گرندپری در تکواندو وان شادمان هستیم. این رویداد فرصت مناسبی برای تکواندوکاران تازه وارد است. استعدادهای زیادی در سراسر دنیا وجود دارد و ما باید اطمینان حاصل کنیم که شرایط مناسبی را برای رشد و رسیدن تکواندوکاران به حداکثر پتانسیل فراهم می گردد.

چالش گرندپری نخستین مسابقه بین المللی است که بعد از رقابت های دنیای 2017 در تکواندو وان برگزار می گردد. مسئولان در حال تدارک محیطی ایمن برای برگزاری رقابت ها همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی کووید 19 هستند.

براساس تقویم فدراسیون دنیای تکواندو، این رقابتها قرار است 13 تا 15 آبان ماه برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1750

به "موجو، میزبان چالش مسابقات تکواندو گرندپری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجو، میزبان چالش مسابقات تکواندو گرندپری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید