تور عمان ارزان قیمت: معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر

به گزارش لوکو، آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر | Oman Air Class Business

امروز می خواهیم امکانات پرواز بیزینس کلاس یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی در جهان را به شما معرفی نماییم، پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر (Oman Air Class Business). عمان ایر یکی از شرکت های هواپیمایی آسیایی است که امکانات خوبی را ارائه می کند. در ادامه با ما در خبرنگاران همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر ابتدا مختصری از تاریخچه این ایرلاین عمانی ودر ادامه آن به تشریح امکانات پرواز بیزینس کلاس عمان ایر بپردازیم.

تور عمان ارزان قیمت: معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر

با تور عمان ارزان قیمت از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

مختصری از تاریخچه شرکت هواپیمایی عمان ایر

شرکت هواپیمایی عمان ایر یکی از ایرلاین های حامل پرچم کشور عمان در همسایگی کشورمان است که هم اکنون با 45 هواپیما در ناوگان پروازی خود به 50 مقصد پروازی مختلف و متنوع در 27 کشور دنیا پرواز مسافربری و باری برگزار می کند.

شرکت هواپیمایی عمان ایر 45 هواپیما را در حال استفاده و 34 هواپیما را در دست سفارش دارد. شرکت هواپیمایی عمان ایر، به عنوان ایرلاین ملی کشور عمان مشغول فعالیت است و قطب اصلی آن نیز در فرودگاه بین المللی مسقط که در السیب و در نزدیکی مسقط می باشد، قرارگرفته است. شرکت هواپیمایی عمان ایر، عضو سازمان حمل و نقل هوایی عرب نیز می باشد. عمان ایر یکی از ایرلاین هایی است که به عنوان یک شرکت ارائه دهنده بیمه فرودگاهی هواپیمای شهری نیز شناخته می گردد.

از مارس 2010 شرکت هواپیمایی عمان ایر توانست به عنوان اولین شرکت هواپیمایی در دنیا به خاطر ارائه خدمات برقراری رتباط در آسمان با تلفن همراه و خدمات اینترنت Wi-Fi پر سرعت در مسیرهای معین، به دنیا شناسانده گردد.

در سال 2011، شرکت هواپیمایی عمان ایر توانست جایزه طلا را برای برترین هواپیمایی سال در فرانسه دریافت نماید. هواپیمایی عمان در سال 1970 تاسیس شد. در سال 1972، هواپیمایی ملی عمان، عملیاتش را به ترمینال نو در فرودگاه بین المللی السیب منتقل کرد.

این شرکت، قسمت هواپیمایی گلف ایر را در سال 1977، قبل از ایجاد بخش مهندسی هواپیما در همان سال تأسیس کرد. در سال 1993، شرکت هواپیمایی عمان ایر به صورت امروزی تأسیس شد. اولین پرواز شرکت هواپیمایی عمان ایر در مارس همان سال، هنگامی که یک ففرایند هواپیمای بوئینگ 737-300 از خدمات حمل و نقل هوایی دنیای آنسِت به آن داده شده بود، از مقصد مسقط به صلاله پرواز کرد، می باشد.

پس از انجام یک سلسله مراتب کاری برای بهبود و نوسازی تجهیزات و امکانات عمان ایر، اولین پرواز بین المللی خطوط هوایی عمان ایر به مقصد دبی انجام شد. پس از این پرواز بود که پرواز به مقاصد دیگر با سرعت زیاد و با خدمات تریواندورم در ماه نوامبر شروع گشت.

این شرکت پرواز به کویت و کراچی در ماه اکتبر و پس از آن در ماه ژانویه سال 1994 پرواز به کلمبو انجام گرفت. در اکتبر سال 1998، هواپیمایی عمان در گروه تجارت بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) پذیرفته شد.

هواپیمایی عمان ایر که پروازهای داخلی و خارجی زیادی در برنامه پروازی اش دارد، نقش بسیار مهم و عمده ای در افزایش اهمیت شهر مسقط در خاورمیانه و قاره آسیا، به عنوان مرکز فعالیت های تجاری، توریستی و صنعتی داشته است.

به صورت کلی شرکت هواپیمایی عمان ایر را بخواهیم معرفی کنیم باید بگوییم که؛ این شرکت یکی از اعضای پیمان حمل و نقل هوایی عربی است و در سال 2011 جایزه طلایی خطوط پروازی سال را از یک مرجع مهم پروازی فرانسوی دریافت کرد.

این شرکت هواپیمایی بعلاوه جایزه برترین ایرلاین خاورمیانه از نظر خدمات و سرویس خدمه پروازی را در سال 2015 دریافت کرد. در حال حاضر بیشترین پروازهای این شرکت هواپیمایی به کشور هند و با انجام پروازهای مختلف به 11 مقصد در این کشور پهناور است.

بعلاوه یکی از مقصدهای این ایرلاین ایران نیز می باشد و این ایرلاین پروازهای منظمی میان تهران و مسقط برقرار می کند. شرکت هواپیمایی عمان، اقدام به برگزاری پروازهای مختلفی در سه کلاس پروازی می کند. این پروازها عبارتند از: فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس است. ما در این متن همانطور که می دانید قصد داریم تا امکانات کلاس پروازی بیزینس کلاس را تشریح برای شما تشریح نماییم.

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر

اگر بخواهیم خیلی خلاصه و در یک جمله به شما بگوییم، کلاس پروازی بیزینس کلاس عمان ایر، به خاطر راحتی و جاداری جایگاه های مسافران در حین پرواز معروف شده است. نکته قوت این کلاس، استاندارد و راحتی بسیار بالای جایگاه ها و منو های مختلف غذایی و منوی تفریح آن است. این نوع کلاس پروازی شرکت هواپیمایی عمان ایر که اقدام به برگزاری پروازهای تجاری و یا همان بیزینس کلاس می کند، برای مسافرین این پروازها، فضایی راحت و آرام را در حین برگزاری سفرهای کاری و بیزینسی فراهم می کند.

از آن جایی که این نوع پروازها متخص سفرهای کاری و تجاری است و معمولا تجار و یا نمایندگان رسمی برندها به آن می فرایند، تمام امکانات و تسهیلات رفاهی برای استراحت در طول سفر برای مسافران فراهم شده است.

همانطور که بالاتر در همین بخش گفتیم، جایگاه های این نوع پرواز بسیار راحت و مجهز هستند. اگر قصد دارید در طول پرواز اسناد و مدارکی را هم مطالعه نمایید، می توانید با چراغ مطالعه ای که در این جایگاه ها موجود است، راحت تر این کار را انجام دهید.

جایگاه های این پرواز تا حد الامکان به عقب می فرایند و به تخت خوابی 188 سانتی متری تبدیل می شوند. اگر نور هواپیما مانع استراحت و خوابیدن شما می گردد، می توانید نور محوطه نشستن خود را در هواپیما با استفاده از کنترل کم کنید.

اگر مسافر پرواز بیزینس کلاس این شرکت هواپیمایی هستید این نکته را به خاطر داشته باشید که رستوران پروازهای بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر با ارائه غذاهای سرد و در ظروف چینی و به همراه دسر، میوه و متخلفات دیگر سرو می شوند. در نهایت در توصیف این پرواز از عمان ایر باید بگوییم که هر آن چه که در این پرواز احتیاج دارید، می توانید به راحتی در اختیار داشته باشید. اگر خواستید در شهر دفتر مرکزی اقامت داشته باشید به صفحه رزرو هتل در مسقط بروید.

منبع: الی گشت
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1914

به "تور عمان ارزان قیمت: معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان ارزان قیمت: معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی عمان ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید