خواننده خوش اخلاقی هستم، عقبی ها بیایند جلو بنشینند

به گزارش خبرنگاران، شامگاه 31 مردادماه کنسرت محسن یگانه خواننده پاپ کشورمان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

خواننده خوش اخلاقی هستم، عقبی ها بیایند جلو بنشینند

این کنسرت که قرار بود ساعت 19:30 شروع گردد راس ساعت 19:38 در میان تشویق های مردم شروع شد.

محسن یگانه در ابتدای ورود، قطعه بعد تو را اجرا کرد و پس از اتمام اجرای این قطعه ضمن عرض سلام به حضار گفت: خوشحالم فرصت دارم یکی دو ساعت در خدمت شما باشم موضوعی که می خواهم مطرح کنم این است که همانطور که دید در زمان شروع بلیت فروشی، ردیف دوم سالن بلیت فروشی نداشت و دلیل آن هم این بود که ما با شرکت آوای فروهر که کنسرت گذار است، صحبت کردیم تا در زمان اجرای کنسرت خریداران بلیت های ردیف چهل و دو بیایند و ردیف دوم بنشینند چون اساسا افرادی که بلیت های ردیف های آخر را می خرند، آدم های با حالی هستند اما در طول اجرای کنسرت ها اتفاقات باحال برایشان رخ نمی دهد از همین رو امیدوارم امشب از این تصمیم خوشحال باشند.

وی سپس از آنها خواست بیایند و در ردیف دوم بنشینند و خریداران بلیت های ردیف چهل و دو در ردیف دوم مستقر شدند.

یگانه سپس اعلام کرد که می خواهد امشب سی و چهار ترک اجرا کند که با بیان این مطلب با تشویق های مردم روبرو شد و در ادامه گفت: همه عاشق کمیت هستند اما امیدوارم اجرای این آهنگ ها کیفیت هم داشته باشد و ما سعی می کنیم کیفیت خوبی در طول اجراها داشته باشیم البته باید بگویم خیلی از آهنگ ها میکس گردیده اند یعنی پشت سر هم اجرا می شوند.

این خواننده پاپ اعلام کرد: من خواننده خوش اخلاقی هستم و اگر بعد از اجرای یک قطعه، همه بخواهند که اجرای آن را تکرار کنم، این کار را می کنم.

خواننده آلبوم حباب شرح داد: خیلی از آهنگ هایی که امشب می خواهم بخوانم برای سال های گذشته است در واقع امشب قطعه ای اجرا می گردد که برای چهارده سال پیش است برای مثال باور کردنی نیست که از زمان اجرای نشکن دلمو چهارده سال می گذرد.

وی سپس قطعات نباشی، نشکن دلمو، کی جای من اومده و چند قطعه دیگر را به صورت متوالی اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعات محسن یگانه و گروهش به دلیل پخش اذان مغرب، استراحتی پنج دقیقه ای کردند و پس از بازگشت به سالن این خواننده وقتی رفتی و چند قطعه دیگر را اجرا کرد و سپس گفت: عده ای آهنگ های من را بعد از انتشار قطعه بهت قول می دم گوش داده اند و یک عده هم از اول همراه ترک های من بوده اند اما ما امشب در نظر داریم قدیمی ترین آهنگ ها را اجرا کنیم.

خواننده قطعه قرص های خواب آور در ادامه اظهار کرد: من همه ترانه ها را خودم نمی نویسم از همین رو ادبیات برخی از ترک هایی که اجرا می کنیم با بقیه ترک ها فرق می نماید به طوری که برخی می گویند سطحی اند اما نکته ای که وجود دارد این است که این آهنگ ها، آهنگ های خوشحالی هستند ضمن اینکه ما ایرانی ها همیشه نقطه ضعفِ شیش و هشت داریم.

وی سپس قطعات شیش و هشتِ دوست دارم، آهای خبر نداری و ... را در میان هیاهوی شرکت کنندگان در این کنسرت اجرا کرد.

یگانه پس از اجرای این قطعات اعلام کرد: ما در حال میکس جدید ترک دیوار هستیم و تا چند روز آینده این قطعه توزیع می گردد البته سعی می کنیم یک ترک دیگر را تا خاتمه تابستان عرضه کنیم که این ترک از همه آهنگ های من خوشحال تر است.

این خواننده پاپ در ادامه قطعه فکر تو را که به تازگی منتشر نموده است را اجرا کرد و پس از آن هم قطعات باور کنم، پا به پای تو، تو فکر میرم، کویر و ... را خواند که با استقبال مردم روبرو شد.

محسن یگانه اعلام کرد: ما به دلایلی به یوتیوب دسترسی نداریم اما این آهنگی که می خواهم اجرا کنم چیزی نزدیک به سی و هفت میلیون بار فقط از کانال خودم دیده گردیده است که این عدد اصلا طبیعی نیست در واقع عدد سی و شش میلیون و هشتصد هزار بار پلی کردن یک قطعه یک رکورد است. از همین رو امیدوارم باز هم از این آهنگ ها ساخته گردد و من باز هم در خلوت شما باشم.

وی گفت: هرچند بهت قول می دم آهنگ قشنگی بود اما در ورژن استودیویی آن صدای شما نبود و زیاد شنیده نشد ولی وقتی صدای شما به آن اضافه شد تازه خوشگل و باحال شد و پس از آن شنیده شد.

یگانه در ادامه این آهنگ را خواند اما پس از درخواست مردم و تکرار جمله دوباره از سوی آنها، این خواننده دوباره قطعه بهت قول میدم را اجرا کرد.

وی پس از اجرای چند ترک از آهنگ های قدیمی خود مثل دلکم، گناهی ندارم، هنوز، عبور اعلام کرد: ببخشید که اگر اشتباهی پیش می آید البته من هم عذرخواهی غلیظی نمی کنم چون شرایط به گونه ای است که حتی اگر عذرخواهی کنیم حاشیه پیش می آید.

این خواننده پاپ در ادامه قطعه سکوت را که از همان ابتدا مردم به طور مکرر درخواست می کردند، اجرا کرد اما پس از درخواست های مکرر آن را دوباره خواند و گفت: خواننده حرف گوش کن به من می گویند.

وی در خاتمه چند قطعه قدیمی مانند بیت آخر، دل من و چند قطعه شیش و هشت اجرا کرد و گفت: خوشحالم که توانستیم 2 ساعت در خدمت شما باشیم و امیدوارم همیشه لحظات خوبی را سپری کنید.

کنسرت محسن یگانه که بیش از 2 ساعت به طول انجامید راس ساعت 21:40 به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خواننده خوش اخلاقی هستم، عقبی ها بیایند جلو بنشینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده خوش اخلاقی هستم، عقبی ها بیایند جلو بنشینند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید