خبرنگاران رییس فدراسیون: ایجاد اشتغال برای جامعه ورزشی نابینایان ضرورت دارد

به گزارش لوکو، کرمان - خبرنگاران - رییس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور گفت: ایجاد اشتغال برای جامعه نابینایان و کم بینایان را باید در دستور کار داشته باشیم تا در اشتغال معلولین سهمی داشته باشیم.

خبرنگاران رییس فدراسیون: ایجاد اشتغال برای جامعه ورزشی نابینایان ضرورت دارد

به گزارش خبرنگاران ، محمدرضا مظلومی عصر آدینه در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کرمان گفت: نابینایان و کم بینایان از بسیاری امکانات جامعه محرومند، لذا انتظار دارند در ورزش، مسئولان، افراد جامعه و خیران آن ها را ببینند.

وی ابراز کرد: جامعه نابینایان و کم بینایان جامعه ای خاص هستند و نگاه ویژه ای باید به آنان گردد .

مظلومی با بیان اینکه مشکل معلولین مشکل مسئولان و جامعه است، اضافه نمود: مسئولان باید یاری نمایند تا این افراد، مانند دیگران در جامعه زندگی نمایند و بتوانند از امکانات موجود بهره ببرند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این مجمع گفت: باید با تعامل سازنده، استفاده از ظرفیت ها و ایجاد احساس آرامش و امنیت، شرایطی را پیش بیاوریم که به توسعه ورزش نابینایان و کم بینایان در سراسر استان یاری کند.

میثم پاریزی اضافه نمود: باید شهرستان های بیشتری در زیرمجموعه هیات نابینایان و کم بینایان استان فعال شوند تا بتوانیم تعدد بیشتری از هیات های ورزشی در شهرستان ها را داشته باشیم.

عباس صادق زاده امروز در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کرمان به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

صادق زاده با کسب 12 رای از مجموع 16 رای ماخوذه به مدت چهار سال ریاست این هیات را عهده دار شد.

مجمع انتخاباتی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کرمان با حضور رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور و بعضی از مسوولان استان امروز در کرمان برگزار گردید.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1325

به "خبرنگاران رییس فدراسیون: ایجاد اشتغال برای جامعه ورزشی نابینایان ضرورت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس فدراسیون: ایجاد اشتغال برای جامعه ورزشی نابینایان ضرورت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید