با مقرون به صرفه ترین رستوران های یکاترینبورگ آشنا شوید

به گزارش لوکو، در سفر به یکاترینبورگ روسیه می توانید با هزینه ای کم در رستوران های مقرون به صرفه و فوق العاده این شهر نظیر رستوران پلمنی کلاب، ویتمون، پان اسمتان و... دلی از عزا دربیاورید.

با مقرون به صرفه ترین رستوران های یکاترینبورگ آشنا شوید

در تورهای جام جهانی روسیه یا تورهای ترکیبی روسیه غذاهایی بسیار ارزان تر از مرکز روسیه را می توانید در یکاترینبورگ تجربه کنید، چراکه غذای خوب لزوما نباید قیمت سرسام آوری داشته باشد. در این شهر رستوران های مختلفی وجود دارد که مناسب مسافرت ارزان و مقرون به صرفه است. غذاهای متنوعی از وعده های ازبکی و گرجستانی گرفته تا ویتنامی را می توانید با هزینه ای کم میل کنید. در ادامه با همراه باشید تا با تعدادی از این رستوران ها آشنا شوید.

پلمنی کلاب

اگر در پی تجربه یک غذای واقعی روسی هستید، رستوران پلمنی کلاب (Pelmeni Club) این امکان را به شما می دهد. منوی آن شامل طیفی از غذاهای اشتها برانگیز از پلمنی شیرین و خوشمزه تا وارنیکی و درانیکی می گردد که از محصولات محلی و ترکیب طعم ها استفاده شده و حتی به گیاهخواران نیز توجه شده است. دسر لذیذ وارنیکی با توت و پنیر را از دست ندهید که با چای گیاهی فوق العاده می گردد و تجربه ای عالی برای خاتمه غذا خواهد بود. شما حتی می توانید کوفته هایی را خودتان درست نموده و بعد میل کنید.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب؛ آدینه و شنبه از ساعت 10 تا 12 صبح

ویتمون

ویتمون (Vietmon)، اولین رستوران ویتنامی در شهر یکاترینبورگ است که به صورت خانوادگی اداره می گردد. این رستوران غذاهای عالی را با دستورهای آشپزی محلی و سنتی تقدیم مهمانان خود می نماید. غذاها به وسیله یک سرآشپز ویتنامی و با استفاده از محصولات غذایی تازه تهیه می گردد و در این منو به گیاهخواران نیز توجه شده و غذاهای سالم خوشمزه سرو می گردد. یک کاسه سوپ دلچسب ویتنامی یا یک فنجان قهوه معرکه در محیط محبت آمیز و صمیمی این رستوران میل کنید.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب؛ آدینه و شنبه از ساعت 10 تا 12 صبح

رستوران Pelmennaya Dyuzhina

رستوران ساده و بی تکلف Pelmennaya Dyuzhina در طبقه چهارم یک مرکز خرید واقع شده است و در بین اهل محل به خاطر غذاهای خوب و ارزانش معروف است. این رستوران به عنوان بخشی از رستوران های زنجیره ای در سامارا و سن پترزبورگ است و انتخابی مطمئن برای چشیدن طعم غذاهای روسی به شمار میرود. در این رستوران انواع پلمنی همراه با گوشت های مختلف نظیر غاز، ماهی و جگر سرو می گردد. غذاهای گیاهی و دسر با گلچینی از وارنیکی (کوفته گیاهی) ارائه می گردد که مدل شیرینی آن با توت پر شده است.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب

پان اسمتان

رستوران پان اسمتان (Pan Smetan)، موسسه ای در یکاترینبورگ است که با افتخار غذاهای لذیذ چکوسلواکی و نوشیدنی های سرد یخی را سرو می نماید و به خصوص آخر هفته ها مکانی عالی برای غذا خوردن با بچه ها است. این رستوران با اینکه کمی گران تر از سایر رستوران های این فهرست است، اما وعده های غذایی بزرگ بوده و سوپ ها و گولاش (یک نوع خوراک سبزیجات) ارزانی دارد. منوی این رستوران شامل غذاهای گوشتی است و گزینه مناسبی برای گیاهخواران به شمار نمی رود؛ با این حال افراد عاشق گوشت می توانند سوسیس های خانگی، شیش کباب و برش های مختلف گوشت و سیرابی را انتخاب نمایند.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 12 شب تا 12 ظهر؛ آدینه و شنبه از ساعت 12 شب تا 2 صبح

پاشتت

پاشتت (Pashtet) که ترجمه آن، رستوران پاته است نیز گزینه مناسبی برای گیاهخواران نیست. در این محل گلچینی از غذاها وجود دارد، از سالادهای شیک و سنتی روسی و اروپایی گرفته تا سوپ ها و غذاهای اصلی فوق العاده را می توانید در این رستوران تجربه کنید. شاه ماهی، سالاد کلاسیک ترشی ماهی، هویج و سیب زمینی و چغندر همراه با خورش خرگوش و خامه ترش این رستوران را حتما امتحان کنید. ضمناً منوی آن به دو زبان انگلیسی و روسی است.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 شب

کملی سومنلی

فرش های دستبافت از روی نرده ها و دیوارهای رستوران کملی سومنلی (Khmeli Suneli) آویزان هستند، قوری های سفالی به ردیف روی قفسه ها چیده شده و عکس هایی از مردم گرجی روی دیوارها نصب شده، در واقع فضای داخلی و منوی این رستوران یادآور گذشته گرجستان است. غذاهای این رستوران حاصل کار سرآشپز تفلیسی آن است که غذاها را با ادویه ها و محصولات غذایی گرجستانی طبخ می نماید و مفتخر است که می تواند طعم واقعی غذاهای گرجستان را پیشکش مهمانان کند. خاچاپوری که نان پر شده با تخم مرغ، پنیر یا گوشت است، خینکالی یا همان کوفته های گرجی، شیش کباب و سبزیجات کبابی را می توانید در این محل امتحان کنید.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 12 شب تا 12 ظهر؛ آدینه و شنبه از ساعت 12 شب تا 2 صبح

اوگان برگر بار

اوگان برگر بار (Ogon Burger Bar) فقط برگر سرو می نماید و در این کار تبحر زیادی دارد. برگرها روی نانی قرار می گیرد که در نانوایی محلی پخته شده و با لایه ای از سس تازه پوشیده می گردد. اینجا اولین رستوران برگر در یکاترینبورگ است و به همین علت اهمیت زیادی به طبخ برگرها می دهند. از آنجا که فقط حدود 10 میز در این محل وجود دارد، فضایی محبت آمیز و دنج دارد. در کنار برگر می توانید از طیف وسیع نوشیدنی های این رستوران بهره ببرید.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 12 شب تا 11 صبح؛ آدینه و شنبه ساعت 12 شب

مارگاریتا تراتوریا

مارگاریتا تراتوریا (Margarita Trattoria) یک رستوران محلی است که پیتزا، پاستا و سالادهای تازه سرو می نماید. پیتزاهایی با نام ضخیم دارد که در تنور ذغالی پخته شده و با پنیر موتزارلا و هر نوع موادی که انتخاب شما است، روی آن قرار گرفته و تجربه ای به یادماندنی برایتان رقم می زند. حتی راویولی و پاستای تازه با سس فراوان هم سرو می گردد. علاوه بر این در این رستوران کلاس هایی برای بچه ها برگزار می گردد تا در زمینه تهیه پیتزا و آماده کردن ناهارهایی با چند وعده غذایی آموزش ببینند.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 12 شب تا 6 صبح؛ آدینه و شنبه از ساعت 12 شب تا 12 ظهر

نیگورا

دکور و تم رستوران نیگورا (Nigora)، آن را به یکی دیگر از رستوران های جالب یکاترینبورگ تبدیل نموده است. رستوران ارزان و سرزنده ای که غذاهای اصیل و خوشمزه ازبکی خود را به وسیله پیش خدمت هایی که لباس سنتی پوشیده اند، سرو می نماید. این رستوران به واسطه فضای محبت آمیز و غذاهای مطبوعش، در میان مردم محلی و گردشگران، طرفدارای زیادی دارد. در منوی این رستوران می توانید سوپ برنج با تکه های گوشت بره و سبزیجات، کباب آبدار و تازه و کوفته ازبکی و... را انتخاب و میل کنید.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 12 شب تا 12 ظهر

سوویا کمپانیا

سوویا کمپانیا (Svoya Kompaniya) یکی از رستوران های زنجیره ای ارزان و ارزان در یکاترینبورگ است که به خاطر محیط غیررسمی و دنج اش شهره است. منوی آن شامل طیف وسیعی از غذاهای اروپایی، روسی، مکزیکی و آسیایی است و در عین حال انواع کیک ها و شیرینی ها را نیز سرو می نماید. این رستوران هر نوع سلیقه ای را مد نظر قرار داده و به همین علت منوی خاصی برای بچه ها و گیاهخوران دارد. این کافه-رستوران، منوی فوق العاده ای هم برای نوشیدنی ها نیز دارد که نباید از دست بدهید.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 12 شب تا 12 ظهر

منبع: کجارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1935

به "با مقرون به صرفه ترین رستوران های یکاترینبورگ آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مقرون به صرفه ترین رستوران های یکاترینبورگ آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید