میدان خبرنگار در شاهرود افتتاح گردید

به گزارش خبرنگاران، محسن احمدی بعدازظهر چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار در شاهرود، ضمن اشاره به افتتاح میدان خبرنگار در این شهر، اعلام کرد: این میدان در زمینی به مساحت 20 هزار متر در شهرک کوثر باهدف قدردانی از خدمات خبرنگاران و رسالت همگانی آن ها یعنی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه احداث و با حضور اصحاب رسانه، افتتاح گردید.

میدان خبرنگار در شاهرود افتتاح گردید

وی بابیان اینکه همراهی اصحاب رسانه و شهرداری شاهرود اتفاقات خوبی را برای مجموعه مدیریت شهری رقم زده است، اضافه نمود: استفاده از تجارب تلخ و شیرین گذشتگان آینده ساز این سرزمین است که در ثبت وقایع آن خبرنگاران نقشی بسزا دارند و پرواضح است که می توان خبرنگاران را پلی میان گذشته، حال و آینده دانست.

شهردار شاهرود امانت داری را ویژگی مهم خبرنگاران دانست و اعلام کرد: قلم اگر در دست افرادی قرار گیرد که امانت دار نباشند چون شمشیر در دستان فردی بی تدبیر عمل می نماید و اگر در دست افرادی امین و درست کار قرار گیرد، قطعاً جامعه را به سمت تعالی رهنمون خواهد ساخت.

احمدی همچنین اعلام کرد: رسالت خبرنگاری همانا آگاهی بخشی به جامعه است تا بتواند راه سعادت را طی کند و این امر در رابطه با مدیران و مسئولان نظام اسلامی یک اصل مهم تلقی می گردد چرا که خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند.

منبع: mehrnews.com

به "میدان خبرنگار در شاهرود افتتاح گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدان خبرنگار در شاهرود افتتاح گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید