ربودن 20 جوان از یک روستا در رقه توسط عناصر وابسته به آمریکا

به گزارش لوکو، شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه -وابسته به آمریکا- به روستای جدیده کحیط واقع در شرق رقه حمله نموده و 20 جوان از این روستا را ربودند.

ربودن 20 جوان از یک روستا در رقه توسط عناصر وابسته به آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، منابع محلی حاضر در استان رقه واقع در شمال سوریه از حمله عناصر وابسته به آمریکا به یک روستا خبر دادند.

این منابع به خبرگزاری اسپوتنیک گفتند که یک گروه از شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه -وابسته به آمریکا- به روستای جدیده کحیط واقع در شرق رقه حمله کردند.

به گفته منابع مذکور، این حمله در واکنش به بیرون راندن عناصر کُرد از جدیده کحیط بود که دو نفر از جوانان این روستا را کشته بودند.

این منابع تصریح کردند، عناصر کُرد پس از حمله، شمار زیادی از جوانان این روستا را بازداشت کردند و بیش از 20 نفر از آنان را به محل نامعلومی منتقل کردند.

به گفته منابع محلی، عناصر وابسته به آمریکا در جریان حمله به این روستا، سه منزل را به آتش کشیدند که یکی از این منازل، متعلق به پدر یکی از دو جوانی بود که قبلا به دست این عناصر کشته شده بود.

این منابع همچنین خبر دادند که عناصر کُرد، این روستا را محاصره نموده اند و اجازه ورود و خروج را نمی دهند.

این در حالی است که دهها نفر از ساکنان این روستا در واکنش به قتل این دو جوان، آدینه گذشته تظاهرات کردند و خواهان انتقام از عاملان قتل شدند.

عناصر کُرد و تروریستهای آمریکایی، مناطق گسترده ای از شرق و شمال شرق سوریه را در اشغال خود دارند و ساکنان این مناطق نیز بارها با تظاهرات، اعتراض خود را نسبت به این حضور اشغالگرانه ابراز نموده اند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1582

به "ربودن 20 جوان از یک روستا در رقه توسط عناصر وابسته به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربودن 20 جوان از یک روستا در رقه توسط عناصر وابسته به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید