بازبینی آثار ارسال شده به جشنواره موسیقی نوای خرم شروع شد

به گزارش خبرنگاران، مرحله بازبینی آثار متقاضی حضور در پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با معرفی اعضای هیات انتخاب این دوره شروع شد. در این دوره رضا خرم، بردیا صدرنوری و ناصر ایزدی آثار هنرمندان شرکت کننده در بخش های مختلف را برای حضور در بخش نهایی مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

بازبینی آثار ارسال شده به جشنواره موسیقی نوای خرم شروع شد

پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با هدف ارتقای سطح هنری و موسیقایی و استفاده از نمونه ها و الگوهای موجود در هنر ایرانی برای هنرمندان گروه سنی زیر 18 سال 8 تا 16 آذر ماه سال 97 توسط موسسه فرهنگی هنری راد نو اندیش با مدیریت بردیا صدر نوری در فرهنگسرای نیاوران تهران و تالار وحدت برگزار می گردد.

در این دوره از جشنواره که با همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان دوستداران موسیقی اصیل ایرانی است، نوازندگان تمامی سازها، خوانندگان و همچنین گروه های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از 18 سال) با اجرای یکی از تصانیف و یا قطعات بی کلام روح الله خالقی، مجید وفادار، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرم، حبیب الله بدیعی، پرویز یاحقی و اسدالله ملک که به شکل رسمی عرضه شده است به صورت تک خوانی، تک نوازی، هم خوانی، هم نوازی و گروه نوازی در این جشنواره شرکت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازبینی آثار ارسال شده به جشنواره موسیقی نوای خرم شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازبینی آثار ارسال شده به جشنواره موسیقی نوای خرم شروع شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید