گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، احمدی: باد روی عملکردم تاثیر گذاشت، امیدوارم در کره سهمیه بگیریم

پرچمدار کشورمان در بازی های آسیایی گفت: مسابقات سه وضعیت همیشه سنگین است و شرایط آب و هوایی اندونزی هم آن را سخت تر نموده بود.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، احمدی: باد روی عملکردم تاثیر گذاشت، امیدوارم در کره سهمیه بگیریم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، الهه احمدی تیرانداز کشورمان که در دومین فینال تیراندازی بازی های آسیایی اندونزی هم از کسب مدال بازماند، گفت: مسابقات سه وضعیت همیشه سنگین است و این بار شرایط آب و هوایی اندونزی هم مزید برعلت شد که روی عملکردم تاثیر منفی گذاشته گردد. امروز هوا خیلی گرم و شرجی بود و باد هم بود که توی 50 متر خیلی تاثیرگذار می باشد.

او ادامه داد: مرحله مقدماتی متوسطی را پشت سرگذاشتم ولی خوب کار کردم و تیرهای مناسبی برای حضور در فینال شلیک کردم اما در فینال نتوانستم خوب کار کنم و چند تیر در وضعیت به زانو و ایستاده را خوب شلیک نکردم و از مدال بازماندم.

او در خصوص اینکه فکر نمی کند تیراندازی با افت روبرو گردیده است، گفت: من اصلا افتی نمی بینم. ما بعد از ریو یک سال استراحت داشتیم و بعد تمرینات مان را آغاز کردیم و به بازی های آسیایی آمدیم. اگر شما بازی های پالمبانگ را با اینچئون مقایسه کنید می بینید که ما پیشرفت هم داشته ایم. ما در تفنگ بادی و سه وضعیت آقایان و خانم ها فینالیست داشتیم که این نشان از پیشرفت ما در تیراندازی است ولی شرایط در فینال خیلی سخت است. اما ثبت این رکوردها در بخش تفنگ نشان می دهد که ما خیلی پیشرفت داشته ایم. ضمن اینکه تجربه فینال ما از رقبای مان خیلی کمتر است.

پرچمدار کشورمان در انتها اضافه نمود: قرار است تمرینات را از همین جا آغاز کنیم و مستقیم برای بازی های جهانی به کره جنوبی برویم که امیدوارم بتوانیم سهمیه کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، احمدی: باد روی عملکردم تاثیر گذاشت، امیدوارم در کره سهمیه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، احمدی: باد روی عملکردم تاثیر گذاشت، امیدوارم در کره سهمیه بگیریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید