ویژگی های رئیس فدراسیون والیبال، از داخل خانواده باشد بهتر است

به گزارش لوکو، فرها نفرزاده در مصاحبه با خبرنگاران درباره شرایط و ویژگی های گزینه مناسب برای ریاست فدراسیون والیبال گفت: شخصی که برای ریاست انتخاب می شود باید نسبت به فدراسیون والیبال و این رشته ورزشی شناخت خوبی داشته باشد، آگاهی مناسبی از وضعیت والیبال چه در داخل کشور و چه در مجامع بین المللی داشته و از مدیریت خوبی برخوردار باشد.

ویژگی های رئیس فدراسیون والیبال، از داخل خانواده باشد بهتر است

کارشناس والیبال اضافه کرد: بحث ارتباطات نیز بسیار حائز اهمیت است و رئیس باید توانایی جذب منابع مالی و درآمدزایی داشته باشد. نسبت به وضعیت مسابقات لیگ و باشگاه ها سامان دهی انجام دهد و شرایط خوبی برای تیم های باشگاهی فراهم کند. والیبال ساحلی نیز نیاز به بازنگری دارد تا از این وضعیت خارج شود و رئیس آینده باید به این بخش نیز توجه کند.

وی تاکید کرد: والیبال بانوان نیز به تغییرات نیاز دارد تا از این شرایط خارج و پیشرفت کند. فردی که بتواند این کارها را در برنامه خود قرار دهد می تواند پیروز شود. کسی که کاندیدا می شود باید توانایی انجام چنین کارهایی را داشته باشد و سپس وارد گود انتخابات شود. اگر نمی تواند حتی اگر از خانواده والیبال باشد در این زمینه ورود نکند.

نفرزاده در پاسخ به این سوال که اگر فردی غیر از خانواده والیبال برای این پست کاندیدا شود مورد حمایت این جامعه قرار خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: کاندیدایی که از جنس والیبال باشد و خصوصیات مدیریتی داشته باشد بهتر است تا اینکه فردی خارج از خانواده والیبال شرکت کند چرا که شناختی نسبت به والیبال ندارد.

کارشناس والیبال درباره زمان آغاز به کار رقابت های لیگ در آبان ماه نیز گفت: دیرآغاز شدن مسابقات لیگ به دلیل رقابت های جام جهانی است. تاریخ آغاز لیگ با توجه به شرایط تیم ملی طبیعی است و مسئله ای ندارد. تمرینات تیم ها نیز آغاز شده و فکر می کنم امسال شاهد مسابقات خوبی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 337

به "ویژگی های رئیس فدراسیون والیبال، از داخل خانواده باشد بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های رئیس فدراسیون والیبال، از داخل خانواده باشد بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید