شرایط حضور کارکنان در ادارات در شرایط زرد، نارنجی قرمز

به گزارش لوکو، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با صدور بخشنامه ای، نحوه حضور کارکنان و فعالیت ادارات را از روز شنبه 1399/9/15 لغایت سرانجام هفته آینده منطبق با شرایط جدید اعلام شده برای هر شهر و رعایت بند (4) بخشنامه شماره 374899 مورخ 1399/8/27 بیان کرد.

شرایط حضور کارکنان در ادارات در شرایط زرد، نارنجی قرمز

به گزارش تسنیم، در بخشنامه شماره 374899 سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح شده است؛ به منظور کاهش تردد های شهروندان و کارکنان دولت در شرایط هشدار، شرایط حضور کارکنان و فعالیت ادارات در هر یک از شرایط های اعلامی از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملّی مدیریت کرونا در ادارات شهر ها به توضیح زیر خواهد بود:

شرایط زرد

کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با مأموریت های اساسی و مدیریت شهری با 100 درصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد. در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور 3 /2 (دو سوم) کارکنان انجام خواهد شد.

شرایط نارنجی

ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با مأموریت های اساسی و مدیریت شهری می توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول (در سطح ملّی یا استان) نسبت به کاهش حضور تا 3 /1 (یک سوم) کارکنان خود اقدام کنند. در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور 50% (پنجاه درصد) کارکنان انجام خواهد شد.

شرایط قرمز

دستگاه های ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با مأموریت های اساسی و مدیریت شهری می توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول (در سطح ملّی یا استان) نسبت به کاهش حضور تا 50% (پنجاه درصد) کارکنان خود اقدام کنند، مشروط بر آنکه خللی در ارائه خدمات ضروری به وجود نیاید. در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور حداکثر 3 /1 (یک سوم) کارکنان انجام خواهد شد. کلیه مراکز آموزشی (آکادمی ها، مدارس، دانشگاه ها و ...) به طور کامل تعطیل و صرفاً کارکنانی که حضور آنان برای حفاظت فیزیکی و حفاظت تأسیسات و سامانه های الکترونیکی ضروری باشد، در محل کار خود حضور خواهند یافت.

لازم به تأکید است؛ سایر موارد ابلاغی در بخشنامه مذکور نیز الزامی است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1321

به "شرایط حضور کارکنان در ادارات در شرایط زرد، نارنجی قرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط حضور کارکنان در ادارات در شرایط زرد، نارنجی قرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید